روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مردم تعطیلات را در خانه نمانند شاهد پیک پنجم خواهیم بود" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مردم تعطیلات را در خانه نمانند شاهد پیک پنجم خواهیم بود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مردم تعطیلات را در خانه نمانند شاهد پیک پنجم خواهیم بود

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک اگر مردم پروتکل ها را به ویژه در تعطیلات عید فطر رعایت نکنند شاهد پیک پنجم کرونا خواهیم بود.

ایسنا/اصفهان نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک اگر مردم پروتکل ها را به ویژه در تعطیلات عید فطر رعایت نکنند شاهد پیک پنجم کرونا خواهیم بود. اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا درباره لزوم ماندن مردم در خانه با توجه به پیش رو بودن تعطیلات عید سعید فطر، با بیان اینکه خطر شیوع ویروس هندی و آفریقایی وجود دارد، اظهار کرد: با توجه به اینکه پیک چهارم کرونا شدیدتر از پیک های قبلی بود و مشکلاتی را برای کادر درمان و بیماران به وجود آورد مردم باید تعطیلات عید فطر را در خانه بمانند تا روند ابتلا به ویروس کرونا که هم اکنون نزولی شده است باز هم نزولی تر شود.وی با بیان اینکه از هرگونه ساده انگاری باید پرهیز شود، گفت: نباید فریب شیب نزولی کرونا را بخوریم، چراکه اگر در تعطیلات پیش رو پروتکل ها را رعایت نکنیم و در خانه نمانیم ابتلا به کرونا چند برابر خواهد شد و قابل کنترل نخواهد بود و بیمارستان ها دیگر نمی توانند بیمار جدید پذیرش کنند.نماینده مردم سمیرم در مجلس، گفت: با توجه به مصوبه دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های بسیار خوبی از ظهر روز ۲۱ تا ۲۵ اردیبهشت اعمال و تمام راه های ورودی به شهرها مسدود می شود که این امر نویدبخش است و در کنترل ویروس کرونا می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. مردم به هیچ وجه به مناطق گردشگری نروند تا روند شیب نزولی کرونا تداوم یابد.سلیمی، تصریح کرد: بدون شک اگر مردم پروتکل ها را به ویژه در تعطیلات عید فطر رعایت نکنند شاهد پیک پنجم کرونا خواهیم بود و همین چند روز تعطیلی فاجعه بار می شود. منتها اگر مردم در خانه بمانند و با توجه به اینکه روند واکسیناسیون در کشور آغاز شده است می توان امیدوار بود که پیک چهارم کرونا آخرین موجی است که در کشور تجربه می کنیم.وی خاطرنشان کرد: واکسن های کنونی که در کشور به گروه های سنی مختلف در حال تزریق است کارایی زیادی دارند و قابل اعتماد هستند. هر واکسنی که وارد می شود مردم باید اعتماد کنند و از اواسط تیرماه نیز واکسن های داخلی استفاده خواهد شد که به مراتب قابل اعتمادتر از واکسن های خارجی هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مردم تعطیلات را در خانه نمانند شاهد پیک پنجم خواهیم بود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×