روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "هشتگ‌های حمایت از قدس در توییتر ترند شد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "هشتگ‌های حمایت از قدس در توییتر ترند شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

هشتگ‌های حمایت از قدس در توییتر ترند شد

فعالان پایگاه اجتماعی توییتر در کشورهای عربی به رخدادهای قدس و مسجدالاقصی و مساله تلاش ها برای بیرون کردن ساکنان محله الشیخ جراح واکنش نشان دادند.

فعالان پایگاه اجتماعی توییتر در کشورهای عربی به رخدادهای قدس و مسجدالاقصی و مساله تلاش ها برای بیرون کردن ساکنان محله الشیخ جراح واکنش نشان دادند. به گزارش ایسنا، سایت عربی ۲۱ گزارش داد که هشتگ ها در حمایت از مردم بیت المقدس و مساله آنها در تمامی کشورهای عربی، ترند شد.تعداد توئیت ها با هشتگ "قدس انتفاضه می کند" و "محله الشیخ جراح را نجات دهید"، و هشتگ های دیگر در کویت، مصر، عربستان و اردن به صدها هزار توئیت رسید.هشتگ های "یاری به مردم بیت المقدس" در امارات، لبنان و کشورهای دیگر نیز ترند شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " هشتگ‌های حمایت از قدس در توییتر ترند شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×