روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: عکس و چندرسانه ای منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ایسنا - آلودگی هوا در کرمان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع multimedia-عکس و چندرسانه ای منتشر گردید.خبر باعنوان "ایسنا - آلودگی هوا در کرمان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ایسنا - آلودگی هوا در کرمان

میزان آلایندگی هوا در کرمان در حد خطرناک و شاخص آلودگی و ریزگردها در ایستگاه هوانیروز این شهر ۴۰۸ گزارش شده است. بر اساس تصمیم کارگروه استانی شرایط اضطرار امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان کرمان به دلیل آلودگی هوا و ریزگردها تعطیل شده است.

میزان آلایندگی هوا در کرمان در حد خطرناک و شاخص آلودگی و ریزگردها در ایستگاه هوانیروز این شهر ۴۰۸ گزارش شده است. بر اساس تصمیم کارگروه استانی شرایط اضطرار امروز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان کرمان به دلیل آلودگی هوا و ریزگردها تعطیل شده است.ساره تجلی۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۲:۲۲

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه multimedia-عکس و چندرسانه ای، نشر خبر " ایسنا - آلودگی هوا در کرمان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×