روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • اهدای 1000 "بسته معیشتی و 500 "تبلت" به مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اهدای 1000 "بسته معیشتی و 500 "تبلت" به مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اهدای 1000 "بسته معیشتی و 500 "تبلت" به مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اهدای 1000 "بسته معیشتی و 500 "تبلت" به مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه

آیین اهدای هزار بسته معیشتی و 500 تبلت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با مشارکت این نهاد، بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه برگزار شد.

ایسنا/کرمانشاه آیین اهدای هزار بسته معیشتی و 500 تبلت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه با مشارکت این نهاد، بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه برگزار شد. محسن رخصی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در این مراسم با اشاره به اجرای پویش ایران همدل-اطعام مهدوی- با هدف تامین معیشت خانوارهای کم برخوردار از ابتدای ماه مبارک رمضان، گفت: طی مدت اجرای طرح تاکنون بیش از 42 هزار بسته معیشتی برای خانوارهای تحت حمایت تامین و در میان این خانوارها توزیع شده است.رخصی افزود: همچنین در این مدت ۱۱۶ هزار پرس غذای گرم برای خانوارهای مددجو در بیش از ۵۰ آشپزخانه مهدوی استان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی طبخ شده است.این مسئول ادامه داد: امروز نیز هزاربسته معیشتی با همراهی بنیاد مستضعفان و استانداری کرمانشاه تامین و همزمان با بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان در میان خانوارهای کم برخوردار استان توزیع می شود.رخصی در ادامه به اهدای 500 تبلت به دانش آموزان مددجو در استان نیز اشاره و تاکید کرد: ارزش تبلت های اهدایی حدود یک میلیارد و 525 میلیون تومان است. به گفته مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه این هشتمین مرحله از توزیع تبلت در میان دانش آموزان تحت حمایت در استان از زمان شیوع بیماری کرونا است.رخصی تاکید کرد: تبلت های اهدایی به دانش آموزان نیازمند از محل اعتبارات امداد و مشارکت خیران نیک اندیش تامین شده است.مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه همچنین به اجرای پویش ایران مهربان از مهر ماه سال گذشته تاکنون به منظور جذب پدران معنوی از فرزندان یتیم و محسنین اشاره و تاکید کرد: در این مدت کمیته امداد استان کرمانشاه با جذب بیش از ۴۰ هزار حامی رتبه نخست کشور در پویش ایران مهربان را به خود داده است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اهدای 1000 "بسته معیشتی و 500 "تبلت" به مددجویان کمیته امداد در کرمانشاه از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×