روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شناسایی ۴۶۰۰ تغییر کاربری غیرمجاز در مازندران" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شناسایی ۴۶۰۰ تغییر کاربری غیرمجاز در مازندران" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شناسایی ۴۶۰۰ تغییر کاربری غیرمجاز در مازندران

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران گفت: سال گذشته ۴ هزار و ۶۳۷ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در مساحت ۳۵۱ هکتار شناسایی شد که نسبت به سال ۹۸ به لحاظ تعداد ۲۱ درصد و در مساحت تقریبا سه برابر بوده است.

ایسنا/مازندران مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران گفت: سال گذشته ۴ هزار و ۶۳۷ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در مساحت ۳۵۱ هکتار شناسایی شد که نسبت به سال ۹۸ به لحاظ تعداد ۲۱ درصد و در مساحت تقریبا سه برابر بوده است. بهرام درخشان مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران در این باره اظهار کرد: سال گذشته ۴۶۷۳ مورد تغییر کاربری غیرمجاز در مساحت ۳۵۱ هکتار شناسایی شد که نسبت به سال ۹۸ به لحاظ تعداد ۲۱ درصد و در مساحت تقریبا سه برابر بوده است.وی در ارتباط با اجرای احکام قضایی، افزود: در راستای تبصره ۲ ماده ۱۰ تعداد ۴۰۰۰ دستور قضایی به مساحت ۳۰۲ هکتار اخذ شد که از این تعداد، ۳۴۳۰ مورد در سطح ۳۰۵ هکتار به مورد اجرا درآمد.مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی مازندران اضافه کرد: این در شرایطی است که در دو سال قبل، ۱۱۸۸ مورد در مساحت ۸۸ هکتار اجرای حکم شد که از لحاظ تعداد و مساحت بیش از ۳۰۰ درصد و سه برابر رشد داشته است.درخشان اظهار کرد: اقدامات قضایی در راستای ماده سه قانون در سال ۹۹ تعداد ۶۳۹ مورد در مساحت ۴۹.۳ هکتار طرح دعوی در دادگاه های کیفری شهرستان ها به عمل آمد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهاد کشاورزی مازندران، وی در پایان گفت: تعداد ۲۳۸ مورد از این آرا در مساحت ۱۲.۵ هکتار اجرا شده که به لحاظ تعداد نسبت به سال ۹۸ حدود ۳۰ درصد رشد داشت.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شناسایی ۴۶۰۰ تغییر کاربری غیرمجاز در مازندران از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×