روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اعتصاب بازیکنان گل ریحان هنگام مسابقه با استقلال ملاثانی" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اعتصاب بازیکنان گل ریحان هنگام مسابقه با استقلال ملاثانی" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اعتصاب بازیکنان گل ریحان هنگام مسابقه با استقلال ملاثانی

رئیس هیئت فوتبال استان البرز در خصوص بازی دو تیم گل ریحان البرز و استقلال ملاثانی که قرار بود شب شنبه ۱۸ اردیبهشت در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، گفت: این بازی به علت اعتصاب بازیکنان گل ریحان برگزار نشد و احتمالاً نتیجه آن سه بر صفر به سود استقلال ملاثانی اعلام شود.

ایسنا/البرز رئیس هیئت فوتبال استان البرز در خصوص بازی دو تیم گل ریحان البرز و استقلال ملاثانی که قرار بود شب شنبه ۱۸ اردیبهشت در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، گفت: این بازی به علت اعتصاب بازیکنان گل ریحان برگزار نشد و احتمالاً نتیجه آن سه بر صفر به سود استقلال ملاثانی اعلام شود. منصور بیک وردی در گفت و گو با ایسنا، گفت: شب گذشته طبق برنامه باید بازی دو تیم گل ریحان البرز و استقلال ملاثانی رأس ساعت ۲۰:۳۰ در چهارچوب رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود. همه شرایط برای برگزاری این بازی فراهم بود اما بازیکنان تیم گل ریحان به دلیل مطالبات مالی حاضر به حضور در مسابقه نشدند.وی خاطرنشان کرد: بازیکنان گل ریحان البرز از ۲۲ بازی گذشته خود فقط یک میلیون تومان دریافتی داشته اند و همین موضوع باعث شد برای دریافت مطالبات خود دست به اعتصاب بزنند.رئیس هیئت فوتبال البرز خاطرنشان کرد: با این اتفاق ناخوشایندی که در فوتبال البرز رخ داد نتیجه بازی به احتمال زیاد سه بر صفر به سود استقلال ملاثانی اعلام می شود. این موضوع با توجه به وضعیت نامناسب تیم گل ریحان در جدول کار را برای این تیم سخت تر خواهد کرد و احتمالاً این تیم به دسته دوم سقوط کند مگر اینکه معجزه ای رخ بدهد.بیک وردی با بیان اینکه اگر بازیکنان در بازی بعد هم حضور پیدا نکنند این تیم به جای لیگ دو به لیگ سه سقوط خواهد کرد، گفت: امیدواریم چنین اتفاقی رخ ندهد.این مسئول در پاسخ به اینکه چرا تیم گل ریحان که فصل قبل یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود امسال در خطر سقوط به لیگ دسته دوم قرار دارد هم گفت: تغییرات مدیریتی و بحران مالی که مدیران این تیم به آن دچار شدند کار را سخت کرد.وی در خصوص اینکه چرا مجموعه استان از هیئت فوتبال تا ورزش و جوانان از این تیم حمایتی انجام نداده اند هم گفت: ما در طول مسابقات بدون اینکه این تیم پرداختی داشته باشد شرایط را برای برگزاری بازی ها فراهم کرده ایم و به همین دلیل الان ۳۰۰ میلیون تومان از گل ریحان طلب داریم. علاوه بر این با مشاهده وضعیت تنها تیم دسته اولی استان، در روز یکم اردیبهشت با مدیران تیم به تفاهم رسیدیم که مدیریت تیم را هیئت فوتبال البرز در اختیار بگیرد و با تعیین کادر فنی و تأمین منابع مالی بازی های باقی مانده را به امید ماندن در لیگ دسته اول انجام دهیم.وی افزود: پس از این تفاهم نامه با گزینه هایی چون ابراهیم صادقی، سیروس دین محمدی، علی نظرمحمدی و چند گزینه دیگر هم برای سرمربی گری تیم مذاکره کردیم اما بعد متوجه شدیم که مدیریت حاضر به همکاری نیست و به قول معروف با دست پیش می کشد و با پا پس می زند. به همین دلیل از این موضوع صرف نظر کردیم.بیک وردی در پایان خاطرنشان کرد: در هر حال شب گذشته اتفاق ناخوشایندی در فوتبال ما رخ داد و امیدواریم بازیکنان بازی های بعدی خود را انجام دهند تا تیم به جای دسته دو به دسته سه سقوط نکند. البته پیش از آن امیدواریم با معجزه گل ریحان امسال در لیگ دسته اول باقی بماند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اعتصاب بازیکنان گل ریحان هنگام مسابقه با استقلال ملاثانی از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×