روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "چند نرخی بودن قیمت شکر در مازندران؟" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "چند نرخی بودن قیمت شکر در مازندران؟" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

چند نرخی بودن قیمت شکر در مازندران؟

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران چند نرخی بودن قیمت شکر در این استان را تکذیب کرد.

ایسنا/مازندران معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران چند نرخی بودن قیمت شکر در این استان را تکذیب کرد. حسین اصغرزاده در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به علت چند نرخی شدن شکر اظهار کرد: قیمت شکر در کل کشور ۲ نرخی اعلام شده است و چند نرخی نیست .وی با اشاره به اینکه شکر بیشتر در بخش های صنعتی و خانگی مصرف می شود، تصریح کرد: شکر در بخش صنعت برای تولید کیک، شیرینی، بستنی و غیره بوده و واحدهای صنفی نیز مصرف کننده شکر هستند.معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: قیمت شکر در مصرف خانوار، صنف و صنعت با هم متفاوت بوده و دو نرخی بودن مختص استان نیست بلکه مصوب کل کشور است.اصغرزاده ادامه داد: دو نرخی شدن قیمت شکر برای دو بخش مصرف خانوارها و واحدهای صنفی و صنعتی، مطابق مصوبه تنظیم بازار کشور تعیین و اجرایی شده است.وی افزود: قیمت شکر از درب واحد تولیدی برابر با ۶۶۵۰ تومان بوده و این مبلغ برای هر کیلوگرم مصرف خانوار ۸۷۰۰ تومان تعیین شده است.معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ادامه داد: همچنین قیمت برای صنف و صنعت در درب کارخانه های تولیدی کشور کیلویی ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده که این نرخ مصوب ملی است.اصغر زاده گفت: مردم در صورت مشاهده تخلف و طرح شکایت از واحدهای اقتصادی،با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " چند نرخی بودن قیمت شکر در مازندران؟ از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×