روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "گردان‌های قسّام خطاب به ساکنان قدس: خلف وعده نمی‌کنیم" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "گردان‌های قسّام خطاب به ساکنان قدس: خلف وعده نمی‌کنیم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

گردان‌های قسّام خطاب به ساکنان قدس: خلف وعده نمی‌کنیم

سخنگوی گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس در توئیتی نوشت: فرمانده ستاد گردان های قسام به دعوه خود به مردم قدس عمل خواهد کرد.

سخنگوی گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس در توئیتی نوشت: فرمانده ستاد گردان های قسام به دعوه خود به مردم قدس عمل خواهد کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، ابوعبیده، سخنگوی گردان های عز الدین قسام، شاخه نظامی حماس در توئیتی به پایداری مردم فلسطین در قدس و الاقصی درود فرستاد.وی عنوان داشت که محمد الضیف، فرمانده قسام به مردم در قدس و الاقصی وعده داده و او خلف وعده نخواهد کرد.محمد الضیف سه شنبه گذشته آخرین هشدار را به اشغالگر اسرائیلی و شهرک نشین ها در سایه تجاوزات مداوم به ساکنان محله الشیخ جراح در قدس اشغالی داد.سخنگوی گردان های عزالدین قسام از الضیف نقل کرد که فرماندهی مقاومت و گردان های قسام از نزدیک آنچه که رخ می دهد، زیر نظر دارد.ابوعبیده خاطرنشان کرد: فرمانده گردان های عزالدین قسام آخرین هشدار آشکار را به اشغالگران و غاصبان داد که اگر فوراً از تجاوز و تعدی به مردم ما در محله الشیخ جراح دست برندارند، ما بی تفاوت نخواهیم ماند و دشمن بهای سنگینی را پرداخت خواهد کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " گردان‌های قسّام خطاب به ساکنان قدس: خلف وعده نمی‌کنیم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×