روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اجرای پویش ضیافت همدلی در ماه رمضان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اجرای پویش ضیافت همدلی در ماه رمضان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اجرای پویش ضیافت همدلی در ماه رمضان

معاون مشارکت های بهزیستی استان کردستان گفت: با کمک خیرین، افراد نیکوکار و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی این پویش در حال انجام است.

ایسنا/کردستان معاون مشارکت های بهزیستی استان کردستان گفت: با کمک خیرین، افراد نیکوکار و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی این پویش در حال انجام است. حسن رسولی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه هدف و رسالت سازمان بهزیستی حمایت از خانواده های نیازمند، آسیب دیده، معلولین و بهبود یافتگان است، اظهار کرد: یکی از برنامه های عمده سازمان بهزیستی، استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران بوده که در وظایف و چارچوب کاری حوزه مشارکت های مردمی قرار گرفته است.وی افزود: علاوه بر اعتبارات سازمان بهزیستی از توان توانمندان جامعه در راستای رفع نیاز مردم آسیب دیده استفاده می شود.معاون مشارکت های بهزیستی استان کردستان، با اشاره به پویش ضیافت همدلی در ماه رمضان، بیان کرد: با کمک خیرین، افراد نیکوکار و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی این پویش در حال انجام است، هدف از این پویش جمع آوری کمک های مردمی در زمینه بسته های معیشتی و بهداشتی، دارویی و درمانی، تامین وسایل کمک هزینه جهیزه و ازدواج برای گروه های هدف و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی است.رسولی، تعامل خیرین و نیکوکاران با سازمان بهزیستی و مجموعه تحت نظارت و مراکز شبانه روزی را خوب عنوان کرد و گفت: سازمان بهزیستی در بحث پویش ضیافت همدلی علاوه بر ۱۰ اداره بهزیستی شهرستان، ۵۳ مرکز مثبت زندگی و ۷۰ موسسه خیریه در سطح استان در اجرای این پویش با کمک های نقدی و غیر نقدی همکاری می کنند.وی نحوه جمع آوری کمک های مردمی را از طریق کد دستوری#۱۴۰۰۰۲۴*۴*۷۳۳* عنوان کرد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اجرای پویش ضیافت همدلی در ماه رمضان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×