روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستگیری کلاه‌بردار ۲۷۰ میلیاردی در زنجان" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستگیری کلاه‌بردار ۲۷۰ میلیاردی در زنجان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستگیری کلاه‌بردار ۲۷۰ میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: کلاه برداری ۲۷۰ میلیارد ریالی در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: کلاه برداری ۲۷۰ میلیارد ریالی در عملیات ماموران پلیس آگاهی استان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد. سردار رحیم جهانبخش در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با ماجرای دستگیری کلاه بردار ۲۷۰ میلیارد ریالی، اظهار کرد: به دنبال وصول یک فقره پرونده کلاه برداری به پلیس آگاهی استان زنجان با موضوع پیش فروش و واگذاری آپارتمان به افراد مختلف، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت که با انجام اقدامات فنی و پلیس در این رابطه یک متهم در جزیره کیش شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شد.وی افزود: ماموران پلیس آگاهی به جزیره کیش اعزام و با همکاری ماموران پلیس آگاهی کیش متهم دستگیر و به استان زنجان منتقل شد.این مسئول، میزان کلاه برداری کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: گفتنی است متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستگیری کلاه‌بردار ۲۷۰ میلیاردی در زنجان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×