روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ثبت‌نام ۹۱۴ واجد شرایط طرح مسکن ملی در شهر سی سخت" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ثبت‌نام ۹۱۴ واجد شرایط طرح مسکن ملی در شهر سی سخت" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ثبت‌نام ۹۱۴ واجد شرایط طرح مسکن ملی در شهر سی سخت

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۱۴ نفر در سی سخت برای طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند و واجد شرایط هستند.

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۹۱۴ نفر در سی سخت برای طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند و واجد شرایط هستند. «پژمان نیک اقبالی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: سایت مسکن ملی برای زلزله زدگان شهر سیستم باز شده و از ۲۲ اسفند ۹۹ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ اجازه ثبت نام داده شد.وی اظهارکرد: ۱۴۸۶نفر در شهر سی سخت در این طرح ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۷۲ نفر واجد شرایط نبوده و رد درخواست شدند.مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۱۹۷ نفر دارای زمین و مابقی بدون زمین هستند، تصریح کرد: کسانی که در این طرح ثبت نام کرده اند، دارای زمین و واجد شرایط هستند و فرم جیم آنها سبز است به آنها تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد و دوره بازپرداخت ۱۲ ساله و دو سال تنفس پرداخت می شود.نیک اقبالی عنوان کرد: این افراد علاوه بر دریافت تسهیلات زلزله می توانند این وام اقدام ملی را هم دریافت کنند.وی بیان کرد: کسانی که فاقد زمین هستند و در طرح اقدام ملی مسکن سی سخت ثبت نام کرده اند در صورتی که ۴۰ میلیون تومان سهم آورده را پرداخت کنند زمین به صورت مشارکتی به هر دو یا سه نفر داده می شود که با سهم آورده و پرداخت وام در سی سخت صاحب خانه می شوند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ثبت‌نام ۹۱۴ واجد شرایط طرح مسکن ملی در شهر سی سخت از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×