روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • دیدار فرستادگان ویژه سازمان ملل و آمریکا درباره برقراری آتش بس در یمن
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دیدار فرستادگان ویژه سازمان ملل و آمریکا درباره برقراری آتش بس در یمن" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "دیدار فرستادگان ویژه سازمان ملل و آمریکا درباره برقراری آتش بس در یمن" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دیدار فرستادگان ویژه سازمان ملل و آمریکا درباره برقراری آتش بس در یمن

نماینده ویژه سازمان ملل در یمن با همتای آمریکایی خود تلاش ها برای دستیابی به توافق برقراری آتش بس در یمن را مورد بررسی قرار داد.

نماینده ویژه سازمان ملل در یمن با همتای آمریکایی خود تلاش ها برای دستیابی به توافق برقراری آتش بس در یمن را مورد بررسی قرار داد. به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، مارتین گریفیث، نماینده ویژه سازمان ملل در یمن در توییتی نوشت: از دیدار با سناتور کریس مرفی و تیموتی لیندرکینگ، نماینده ویژه آمریکا در یمن که در امان انجام شد، خوشحالم. ما در این دیدار وضعیت مأرب، چشم اندازهای دستیابی به توافق پیرامون بنادر و فرودگاه ها، برقراری آتش بس و از سرگیری روند سیاسی در یمن را بررسی کردیم.این دیدار یک روز پس از آن صورت گرفت که عبدالملک العجری، از رهبران انصارالله اعلام کرد، سفر گریفیث و لیندرکینگ به مسقط بی نتیجه ماند؛ سفری که گفته شده هدف از آن دستیابی به توافق برای توقف درگیری در مارب در شمال شرقی یمن، برقراری آتش بس در این کشور و شروع مذاکرات سیاسی میان طرف های درگیر در یمن از طریق میانجی های عمانی بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " دیدار فرستادگان ویژه سازمان ملل و آمریکا درباره برقراری آتش بس در یمن از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×