روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تظاهرات فلسطینی‌های معترض به تعویق انتخابات با "دست و دهان بسته"" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تظاهرات فلسطینی‌های معترض به تعویق انتخابات با "دست و دهان بسته"" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تظاهرات فلسطینی‌های معترض به تعویق انتخابات با "دست و دهان بسته"

برخی فعالان فلسطینی به منظور اعلام مخالفت با تعویق انتخابات فلسطین شامگاه دوشنبه تظاهراتی را با دست و دهان بسته برگزار کردند.

برخی فعالان فلسطینی به منظور اعلام مخالفت با تعویق انتخابات فلسطین شامگاه دوشنبه تظاهراتی را با دست و دهان بسته برگزار کردند. به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه قطری العربی الجدید، برخی فعالان فلسطینی در رام الله شامگاه دوشنبه جهت اعلام مخالفت با تعویق انتخابات و کمک به اهالی قدس و محله الشیخ جراح در تجمعی خاموش در شهر رام الله مرکز کرانه باختری، در حالیکه دستانشان را با زنجیر و دهان خود را با نوارچسب بسته بودند به خیابان ها آمدند.خالد دویکات، فعال و رئیس لیست جنبش متحد فلسطین به العربی الجدید گفت، این فعالان در اعتراض به اوضاع فلسطینیان با دست و دهان بسته تظاهرات برگزار کردند. این تجمع حامل پیام های متعددی اعم از شکنجه اشغالگر، مساله الشیخ جراح، سرکوب آزادی ها، محدود کردن حقوق فلسطینی ها و همچنین موضوع انتخابات بود.وی افزود: آزادی ها سرکوب می شوند و انتخابات به بهانه اینکه که اشغالگران مخالف آن در قدس هستند، لغو می شود. طی دو روز گذشته، همبستگی با الشیخ جراح افزایش یافته است. می خواهیم بدانیم تشکیلات خودگردان فلسطین که آزادی مردم را با توجیه قدس سرکوب کرد، برای محله الشیخ جراح و آوارگی مردم آنجا چه کرده است. آنها می گویند قدس میدان درگیری است. ما که چیزی نمی بینیم.جنبش متحد فلسطین عصر دوشنبه رویداد غیر منتظره ای را در میدان المناره برگزار کرد که در آن از روشی جدید استفاده شد. بطوریکه ده ها فعال با دهان و دست های بسته شده با زنجیرهای آهنی به خیابان آمدند و بنرهایی در اعتراض به اکثر مسائل فلسطین به دست داشتند که مهمترین آنها آوارگی ساکنان محله الشیخ جراح در قدس اشغالی و توقف اقدامات مرتبط با انتخابات فلسطین است.از جمله این پیام ها "الشیخ جراح را نجات دهید"، "قدس پایتخت ماست"، و بسیاری از پیام های مکتوب بود.شرکت کنندگان از سخن گفتن با هر شخص دیگری در میدان خودداری ورزیدند و پاسخ آنها به هرسوالی این بود که دهانشان بسته است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تظاهرات فلسطینی‌های معترض به تعویق انتخابات با "دست و دهان بسته" از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×