روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "جهاد اسلامی فلسطین: مقاومت آماده پاسخ به جنایت‌های اشغالگران است" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "جهاد اسلامی فلسطین: مقاومت آماده پاسخ به جنایت‌های اشغالگران است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

جهاد اسلامی فلسطین: مقاومت آماده پاسخ به جنایت‌های اشغالگران است

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، آن چه که در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی رخ می دهد و این محله از ساکنانش تخلیه می شود، جنایتی است که به جنایت های اشغالگر علیه مردم فلسطین در شهر قدس افزوده می شود.

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، آن چه که در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی رخ می دهد و این محله از ساکنانش تخلیه می شود، جنایتی است که به جنایت های اشغالگر علیه مردم فلسطین در شهر قدس افزوده می شود. به گزارش ایسنا، احمد المدلل، از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مصاحبه با شبکه فلسطین الیوم گفت، جنایت های اشغالگر در محله الشیخ جراح پایان جنایت های آن نخواهد بود، بلکه برگی از زنجیره جنایت های مداومی است تا قدس را به صورت کامل از مردمان آن تخلیه کرده و آن را به پایتختی برای اشغالگر تبدیل کند.المدلل تاکید کرد: دادگاه اشغالگر هیچ ارتباطی با قانون انسانی ندارد و این دادگاه بر جنایت جدید اشغالگر در حق مردم ما در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی سرپوش می گذارد.این رهبر جهاد اسلامی خواهان انتفاضه ای مردمی در کرانه باختری و قدس و فعال سازی مقاومت با تمامی مظاهر آن به ویژه مقاومت مسلحانه شد و تاکید کرد که مقاومت به دور از آنچه که رخ می دهد، نخواهد بود، چراکه مقاومت همواره در آمادگی کامل جهت پاسخ به جنایت های اشغالگر است.المدلل عنوان داشت: اتحادیه عرب و تشکیلات خودگردان فلسطین و جامعه بین الملل باید به مسئولیت های خود در رویارویی با جنایت های اشغالگر علیه مردم فلسطین در قدس به خصوص مردم ما در محله الشیخ عمل کنند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " جهاد اسلامی فلسطین: مقاومت آماده پاسخ به جنایت‌های اشغالگران است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×