روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • ۴۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند / جریمه خودروها برمبنای پلاک
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "۴۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند / جریمه خودروها برمبنای پلاک" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "۴۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند / جریمه خودروها برمبنای پلاک" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

۴۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند / جریمه خودروها برمبنای پلاک

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی شناسایی و دو بیمار کرونایی فوت شدند.

ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی شناسایی و دو بیمار کرونایی فوت شدند. کامبیز مهدی زاده در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۱۸۵ آزمایش کرونا در استان گرفته شد که ۴۶ بیمار جدید کرونایی شامل ۸ بیمار بستری و ۳۸ بیمار با نمونه گیری سرپایی شناسایی شدند.وی افزود: ۲۲ مورد از بیماران جدید شناسایی شده در شبانه روز گذشته در خراسان جنوبی مربوط به شهرستان بیرجند، ۱۰ نفر شهرستان قاین، پنج نفر طبس، چهار نفر فردوس، دو نفر سرایان، دو نفر سربیشه و یک نفر مربوط به شهرستان نهبندان است.وی گفت: هم اکنون نیز ۱۴۵ بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان های خراسان جنوبی بستری هستند که ۴۵ نفر آن ها مبتلا به کرونایند و ۷ نفر از این بیماران کرونایی در بخش های آی سی یو نگهداری می شوند.مهدی زاده با بیان اینکه در شبانه روز گذشته دو مورد فوت ناشی از کرونا در خراسان جنوبی ثبت شد، افزود: حال دو نفر از بیماران کرونایی بستری در آی سی یو، وخیم است.معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تعداد فوتی های کرونا در استان با این دو مورد جدید به ۷۶۸ نفر افزایش یافت، یادآور شد: تا کنون در خراسان جنوبی، ۱۶ هزار و ۲۶۴ بیمار کرونایی شناسایی شده اند.مهدی زاده خاطرنشان کرد: درمیان، زیرکوه، قاین، نهبندان، سرایان، طبس، فردوس، بشرویه و بیرجند در وضعیت زرد و خوسف و سربیشه در وضعیت آبی شیوع کرونا قرار دارند.گفتنی است؛ خودروهای پلاک بومی شهرهای قرمز و نارنجی در شهرهای آبی و زرد جریمه می شوند. پلاک خودروهای شخصی شهر قرمز در صورت ورود به شهرهای آبی و زرد یک میلیون تومان و در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک شهر نارنجی به شهرهای آبی و زرد 500 هزارتومان جریمه خواهند شد.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ۴۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند / جریمه خودروها برمبنای پلاک از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×