روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • اختصاص بیش از ۹۵ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن ملی در شهر ایلام
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اختصاص بیش از ۹۵ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن ملی در شهر ایلام" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "اختصاص بیش از ۹۵ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن ملی در شهر ایلام" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اختصاص بیش از ۹۵ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن ملی در شهر ایلام

مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام از اختصاص ۹۵ هزار متر مربع زمین در ۱۴ نقطه شهر ایلام برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی خبر داد.

ایسنا/ایلام مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام از اختصاص ۹۵ هزار متر مربع زمین در ۱۴ نقطه شهر ایلام برای احداث مسکن در قالب طرح اقدام ملی خبر داد. مهندس «عبدالله بهادری» در بازدید از یکی از مکان های مشخص شده برای اجرای طرح مسکن ملی، اظهار کرد: در استان ایلام برای احداث ۱۰۵۳۰ واحد مسکونی در طرح اقدام ملی برنامه ریزی شده که اکثر متقاضیان برای شهر ایلام ثبت نام نموده اند.وی گفت: تعداد کل متقاضیان مسکن در طرح مذکور در سطح استان ۱۶۵۱۵ مورد است که پس از بررسی شرایط و پالایش متقاضیان، اشخاص واجد شرایط جهت تشکیل پرونده و واریز مبلغ سهم آوره معرفی می شوند که تا کنون نزدیک به ۱۷۰۰ نفر از اشخاص واجد شرایط مبلغ آوره اولیه را واریز کرده اند.مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با بیان اینکه به احتمال زیاد ظرفیت در نظر گرفته شده استان بیش از تعداد اشخاص واجد شرایط خواهد بود، تصریح کرد: در صورتی که تعداد اشخاص واجد شرایط بیش از ظرفیت در نظر گرفته شده باشد افزایش تعداد واحدهای احداثی پیگیری خواهد بود.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " اختصاص بیش از ۹۵ هزار متر مربع زمین برای احداث مسکن ملی در شهر ایلام از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×