روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد

رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، با بیان اینکه ۲۴ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شدند، گفت: از این تعداد ۱۷ نفر مرد و هفات نفر زن هستند.

ایسنا/گیلان رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، با بیان اینکه ۲۴ نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شدند، گفت: از این تعداد ۱۷ نفر مرد و هفات نفر زن هستند. دکتر پیمان اسدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت مصدومین چهارشنبه آخر سال در گیلان، اظهار کرد: از ساعت هشت صبح امروز تاکنون ۲۴ تن بر اثر حوادث مربوط به چهارشنبه سوری در گیلان مصدوم شدند.وی افزود: از این تعداد ۹ نفر دچار سوختگی، هشت نفر دچار آسیب چشمی و هفت نفر نیز دچار خراشیدگی و بریدگی و سایر آسیب ها شدند.رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان، با بیان اینکه از مجموع مصدومین ۱۷ نفر مرد و هفت نفر زن هستند، تصریح کرد: این افراد در بیمارستان های گیلان بستری شدند.اسدی، تعداد مصدومین در شهرستان رشت را ۱۱ نفر دانست و گفت: دو نفر در آستارا، چهار نفر در صومعه سرا، دو نفر در تالش و دو نفر در رستم آباد مصدوم شدند. شهرهای منجیل، لاهیجان و ماسال نیز هر کدام یک مصدوم داشتند.وی محدوده سنی مصدومین را بین چهار تا ۵۳ سال عنوان کرد و یادآور شد: نیرو های اورژانس ١١٥ همچنان در سطح استان گیلان به صورت کامل در حالت آماده باش هستند.رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، همچنین از مصدوم شدن یک نفر از نیروهای اورژانس خبر داد و گفت: متاسفانه در این بین یک نفر از نیروهای اورژانس ۱۱۵ رودبار در حین امدادرسانی به علت پرتاب ترقه توسط یک عابر در آمبولانس، از ناحیه گوش دچار آسیب شدید شد و به بیمارستان منتقل گردید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " مصدومیت ۲۴ نفر در چهارشنبه آخر سال/ یک نیروی اورژانس نیز مصدوم شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×