روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "انفجار نارنجک‌های دست ساز راکبان موتورسیکلت پس از تصادف" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "انفجار نارنجک‌های دست ساز راکبان موتورسیکلت پس از تصادف" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

انفجار نارنجک‌های دست ساز راکبان موتورسیکلت پس از تصادف

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف موتورسیکلت و انفجار نارنجک های دست ساز همراه راکبان این وسیله نقلیه خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف موتورسیکلت و انفجار نارنجک های دست ساز همراه راکبان این وسیله نقلیه خبر داد. سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ٢١:٢٣ دقیقه امشب یک مورد حادثه در خیابان رودکی، تقاطع خیابان هاشمی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که یک دستگاه خودرو سنگین که در همان محدوده در محل استقرار خود قرار گرفته بود سریعا به محل حادثه اعزام می شود. وی ادامه داد: مشاهده می شود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو نفر راکب هنگام حرکت به دلایل نامشخصی کنترل خود را از دست داده و به زمین می خورد. مشاهدات حاکی از آن بود که این دو نفر داخل لباس های خود مواد محترقه و نارنجک های دست ساز داشتند که همین امر موجب انفجار تعدادی از آن ها شد. ملکی افزود: هر دو نفر دچار مصدومیت شدید شدند. خوشبختانه این حادثه منجر به حریق موتورسیکلت نشد گرچه نشت بنزین نیز ایجاد شده بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: یک نفر شدیداً از ناحیه دست مصدوم شد و نفر دوم نیز آسیب دید. آتش نشانان هر دو نفر را که جوان هم بودند به عوامل اورژانس تحویل دادند. وی ادامه داد: مواد محترقه دست ساز ترکیبی از مواد شیمیایی هستند و آنقدر حساس هستند که گاهی با زمین خوردن یا با حرارت دست منفجر می شوند، تقاضا می کنم که شهروندان از این مواد استفاده نکنند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " انفجار نارنجک‌های دست ساز راکبان موتورسیکلت پس از تصادف از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×