روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • به حدنصاب نرسیدن تعداد کاندیداها در ۳شهر خراسان شمالی برای ایجاد رقابت در انتخابات
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "به حدنصاب نرسیدن تعداد کاندیداها در ۳شهر خراسان شمالی برای ایجاد رقابت در انتخابات" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "به حدنصاب نرسیدن تعداد کاندیداها در ۳شهر خراسان شمالی برای ایجاد رقابت در انتخابات" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

به حدنصاب نرسیدن تعداد کاندیداها در ۳شهر خراسان شمالی برای ایجاد رقابت در انتخابات

دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی با حضور در فرمانداری بجنورد در ۲۶ اسفندماه از روند ثبت نام کاندیداها بازدید کرد و از ثبت نام ۵۳۵ نفر تا ظهر امروز خبر داد.

ایسنا/خراسان شمالی دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی با حضور در فرمانداری بجنورد در ۲۶ اسفندماه از روند ثبت نام کاندیداها بازدید کرد و از ثبت نام ۵۳۵ نفر تا ظهر امروز خبر داد. احمد برادران با دعوت از افراد توانمند و علاقمند برای ثبت نام در ساعات باقیمانده، افزود: تا به این لحظه سه شهر استان به حد نصاب لازم برای ایجاد رقابت و حضور کاندیداها برای انتخابات نرسیده است.برادران با تاکید بر اینکه شوراها برای پیشبرد سیاست های توسعه ای نقش بسزایی دارند، افزود: تقویم مربوط به فرآیند انتخابات در استان به خوبی اجرایی شده است.وی گفت: برابر قانون با تخلفات انتخاباتی در فضای واقعی و مجازی برخورد خواهد شد. برادران در بخش پایانی سخنان خود خطاب به داوطلبان برای ثبت نام در شوراهای اسلامی روستایی گفت: برای ثبت نام ارائه گواهی عدم سوپیشینه الزامی است و باید برای دریافت این گواهی اقدام کنند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " به حدنصاب نرسیدن تعداد کاندیداها در ۳شهر خراسان شمالی برای ایجاد رقابت در انتخابات از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×