روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تهدید آمریکا به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تهدید آمریکا به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تهدید آمریکا به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین

یک منبع امنیتی از تهدید آمریکایی ها به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین که از آنجا به پایگاه هوایی بلد حمله شده، خبر داد.

یک منبع امنیتی از تهدید آمریکایی ها به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین که از آنجا به پایگاه هوایی بلد حمله شده، خبر داد. به گزارش ایسنا، یک منبع امنیتی امروز سه شنبه، تهدیدهای آمریکا مبنی بر بمباران مناطق محل شلیک راکت به پایگاه هوایی بلد در استان صلاح الدین را فاش کرد.وی در گفت وگویی با پایگاه خبری «شفق نیوز» گفت: نیروهای آمریکایی به فرماندهان امنیتی عراق گفتند که محل شلیک راکت علیه پایگاه هوایی بلد را که در ساحل رود دجله با صلاح الدین واقع شده است، مشخص کنند.به نقل از میدل ایست نیوز، منبع مذکور تاکید کرد پهپادها شب گذشته بر فراز آسمان مناطق بین شهر الخالص و مرزهای ناحیه الحاتمیه در جنوب صلاح الدین به پرواز درآمدند و نگرانی هایی از حمله به روستاها و مناطق مذکور وجود داشت.پیشتر و در شب گذشته، واحد اطلاع رسانی امنیتی عراق با صدور بیانیه ای حمله راکتی به پایگاه بلد را با استفاده از دو راکت و بدون خسارت اعلام کرد.پایگاه هوایی بلد که واحدهای نظامی و فنی نیروهای آمریکایی و ائتلاف بین المللی را در خود جای داده است توسط گروه های مسلح تحت حملات راکتی مداوم قرار دارد.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تهدید آمریکا به بمباران مناطق بین دیالی و صلاح الدین از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×