روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: اجتماعی منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تهرانی ها در صدر آمار مصدومان چهارشنبه سوری" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع social-اجتماعی منتشر گردید.خبر باعنوان "تهرانی ها در صدر آمار مصدومان چهارشنبه سوری" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تهرانی ها در صدر آمار مصدومان چهارشنبه سوری

سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس تهران آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری استان و شهر تهران تا ساعت ۱۸ امروز و آمار از ابتدای اسفندماه تا کنون را به تفکیک اعلام کرد.

سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس تهران آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری استان و شهر تهران تا ساعت ۱۸ امروز و آمار از ابتدای اسفندماه تا کنون را به تفکیک اعلام کرد. سعید مهرسروش در گفت و گو با ایسنا در خصوص امار مصدومان مرتبط با چهارشنبه پایان سال پایتخت و استان تهران، اظهار کرد: از صبح امروز تا ساعت ۱۸ امروز سه شنبه ۲۶ اسفند ماه ۱۶نفر دچار مصدومیت شدند که ۱۰ نفر از آن ها به بیمارستان منتقل شده و ۶ نفر در محل درمان شدند. وی ادامه داد: آمار شهر تهران از ابتدای اسفند ماه تا کنون ۳۶ مورد بوده که ۲۴ مورد به مراکز درمانی منتقل شدند و ۱۲ مورد در محل درمان شدند. سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس تهران اظهار کرد: در خصوص آمار مصدومان استان تهران از صبح امروز تا ساعت ۱۸ نیز، ۲۲ نفر دچار مصدومیت شدند که از این تعداد ۶ نفر در محل درمان شدند و ۸ نفر هم پس از انجام اقدامات لازم در بخش اورژانس مرخص شدند و متاسفانه ۸ نفر نیز بستری شدند. از افراد بستری تا کنون فردی در آی سی یو بستری نشده است. وی افزود: از میان مواردی که ذکر شد متاسفانه چهار مورد قطع عضو گزارش شده است و پنج مورد از ناحیه چشم آسیب دیدند، همچنین ۸ مورد نیز دچار سوختگی شدند. مهرسروش اظهار کرد: متاسفانه از ابتدای اسفند ۹۹ در مجموع در استان تهران ۱۰۱ مصدوم داشتیم که متاسفانه در کشور آمار اول را داریم و بیشترین مصدوم در حوادث چهارشنبه پایان سال را داشته ایم. انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه social-اجتماعی، نشر خبر " تهرانی ها در صدر آمار مصدومان چهارشنبه سوری از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×