روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "شهرداری سیرجان قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "شهرداری سیرجان قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

شهرداری سیرجان قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان

تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در آخرین دیدار خود میزبان سپاهان اصفهان بود که با برتری سه بر صفر به قهرمانی دست یافت و در رده بندی هم شهرداری بم با برتری در مقابل وچان کردستان به نایب قهرمانی دست یافت. شهرداری سیرجان با ۱۳ امتیاز قهرمان شد، شهرداری بم با ۱۱ امتیاز به نایب قهرمانی رسید و تیم های سپاهان اصفهان و وچان کردستان هم به ترتیب با ۷ و ۲ امتیاز در جایگاه های سوم و چهارم قرار گرفتند.

تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در آخرین دیدار خود میزبان سپاهان اصفهان بود که با برتری سه بر صفر به قهرمانی دست یافت و در رده بندی هم شهرداری بم با برتری در مقابل وچان کردستان به نایب قهرمانی دست یافت. شهرداری سیرجان با ۱۳ امتیاز قهرمان شد، شهرداری بم با ۱۱ امتیاز به نایب قهرمانی رسید و تیم های سپاهان اصفهان و وچان کردستان هم به ترتیب با ۷ و ۲ امتیاز در جایگاه های سوم و چهارم قرار گرفتند. لاله خواجویی۲۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۸:۱۴

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " شهرداری سیرجان قهرمان لیگ برتر فوتبال بانوان از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×