روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • تماس تلفنی گوترش و وزیر خارجه عمان در پی مخالفت انصارالله با طرح آمریکا
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تماس تلفنی گوترش و وزیر خارجه عمان در پی مخالفت انصارالله با طرح آمریکا" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "تماس تلفنی گوترش و وزیر خارجه عمان در پی مخالفت انصارالله با طرح آمریکا" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تماس تلفنی گوترش و وزیر خارجه عمان در پی مخالفت انصارالله با طرح آمریکا

در پی مخالفت انصارالله یمن با پیشنهاد آمریکا پیرامون برقراری آتش بس، دبیرکل سازمان ملل و وزیر خارجه عمان در تماسی تلفنی جنگ یمن را بررسی کردند.

در پی مخالفت انصارالله یمن با پیشنهاد آمریکا پیرامون برقراری آتش بس، دبیرکل سازمان ملل و وزیر خارجه عمان در تماسی تلفنی جنگ یمن را بررسی کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت خارجه عمان اعلام کرد، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل و بدر بن حمد البوسعیدی، وزیر خارجه عمان تلاش ها برای توقف جنگ و عملیات نظامی در یمن و دستیابی به راه حل های مسالمت آمیز میان طرف های درگیر از طریق گفت وگو را مورد بررسی قرار دادند.این وزارتخانه اعلام کرد، در این تماس تلفنی بر حمایت از تلاش های نماینده سازمان ملل در یمن و تلاش های آمریکا برای برقراری آتش بس و احیای مذاکرات سیاسی تاکید شد.این گفت وگو پس از مخالفت انصارالله با طرح نماینده آمریکا در امور یمن پیرامون برقراری آتش بس در این کشور و اصول بیانیه مشترک صورت گرفت.عربستان و دولت مستعفی یمن از این طرح استقبال کردند اما سخنگوی انصارالله اعلام کرد: آنچه فرستاده آمریکا پیشنهاد داده است چیز جدیدی نیست و نمایانگر چشم انداز سعودی و بین المللی طی یک سال پیش است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " تماس تلفنی گوترش و وزیر خارجه عمان در پی مخالفت انصارالله با طرح آمریکا از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×