روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تحت هیچ شرایطی به تغییر سرمربی فکر نمی‌کنیم" در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تحت هیچ شرایطی به تغییر سرمربی فکر نمی‌کنیم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تحت هیچ شرایطی به تغییر سرمربی فکر نمی‌کنیم

مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با بیان اینکه در حال حاضر تحت هیچ شرایطی به جدایی سرمربی فکر نمی کنیم، اظهار کرد: وظیفه باشگاه حمایت از تیم و سرمربی است که با همه توان و انرژی خود این کار را کرده ایم.

ایسنا/هرمزگان مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با بیان اینکه در حال حاضر تحت هیچ شرایطی به جدایی سرمربی فکر نمی کنیم، اظهار کرد: وظیفه باشگاه حمایت از تیم و سرمربی است که با همه توان و انرژی خود این کار را کرده ایم. محمد رحیمی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص عملکرد تیم شهرداری بندرعباس در سه هفته ابتدایی لیگ دسته دوم فوتبال کشور و شایعه استعفای سرمربی این تیم، افزود: نتایج سه هفته ابتدایی لیگ دو برای شهرداری خوب نبود اما این عامل باعث نمی شود به راحتی سرمربی تیم را کنار بگذاریم بلکه با همه توان موافق حضورش بر روی نیمکت تیم هستیم.وی با تأکید بر اینکه شاکله تیم نسبت به سال قبل کاملاً تغییر کرده است و نباید انتظار داشت که مثل سال قبل نتیجه بگیرد، خاطرنشان کرد: باید به ابراهیم باعثی و تیم فرصت داد، تیم زمان می خواهد و کمی هم بی تجربگی می کند که قطعاً در بازی های آینده بهتر خواهد شد.مدیر تیم فوتبال شهرداری بندرعباس اضافه کرد: دیر اضافه شدن بعضی از بازیکنان به تیم یکی دیگر از دلایل عدم کسب نتایج خوب است، هر چند از روند بازی تیم راضی نیستم اما بازی این تیم برابر امید گناوه در هفته سوم بهتر از دیدارهای قبلی بود و امیدواری بیشتری به آینده این تیم وجود دارد. رحیمی با اشاره به اینکه در هر سه بازی گذشته سرتر از حریفان خود بوده ایم اما به تجربه حریفان باختیم؛ تصریح کرد: انتظار داشتیم برابر گناوه اولین برد خود را کسب کنیم که بازهم بی تجربگی بازیکنان باعث شد در دقایق پایانی تساوی را با شکست عوض کنیم.مدیر تیم شهرداری با بیان اینکه در حال حاضر تحت هیچ شرایطی به جدایی باعثی فکر نمی کنیم، افزود: نگاه سرمربی تیم نگاه مثبتی است و خودش هم تأکید دارد که ضعف هایی در تیم است که به دنبال برطرف کردن آن هاست تا تیم روند صعودی پیدا کند. رحیمی با اشاره به اینکه وظیفه باشگاه حمایت از تیم و سرمربی است که با همه توان و انرژی خود این کار را کرده ایم، اظهار کرد: شهردار هم بعد از شنیدن خبر استعفای باعثی مخالفت شدید خود را اعلام و بر ادامه کار این سرمربی تاکید کرد. وی ادامه داد: یادمان نرفته که سال قبل و با مربی غیربومی در ۸ هفته تنها ۴ امتیاز کسب کردیم و این ابراهیم باعثی بود که در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفت و نتایج بسیار خوبی هم کسب کرد و اطمینان دارم در ادامه با این مربی بومی موفق خواهیم شد. مدیر تیم شهرداری در پایان گفت: به آینده این تیم کاملا خوشبین هستم و با وجود بازیکنان خوب و کادر فنی کاملاً با تجربه روزهای خوب شهرداری هم خواهد رسید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تحت هیچ شرایطی به تغییر سرمربی فکر نمی‌کنیم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×