روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بایدن در میان اعضای دولتش: آمریکا آماده رهبری جهان است" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "بایدن در میان اعضای دولتش: آمریکا آماده رهبری جهان است" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بایدن در میان اعضای دولتش: آمریکا آماده رهبری جهان است

رئیس جمهوری منتخب آمریکا در جریان اعلام اسامی اعضای دولت خود به طور رسمی گفت: آمریکا در صورت همکاری با هم پیمانانش قوی ترین است.

رئیس جمهوری منتخب آمریکا در جریان اعلام اسامی اعضای دولت خود به طور رسمی گفت: آمریکا در صورت همکاری با هم پیمانانش قوی ترین است. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه اسکای نیوز، جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا در جریان معرفی اعضای کابینه خود تاکید کرد: آمریکا آماده رهبری جهان است.او اظهار کرد: وزیر خارجه جدید روابط آمریکا با جهان را تقویت خواهد کرد. آنتونی بلینکن اعتماد را به وزارت خارجه آمریکا بازخواهد گرداند.رئیس جمهوری منتخب آمریکا افزود: برای اولین بار یک زن بالاترین پست در رهبری سازمان اطلاعات را برعهده خواهد گرفت.او خاطرنشان کرد: الخاندرو مایورکاس، پست وزیر امنیت داخلی را برعهده خواهد داشت.او ادامه داد: تیم جدید مجهز به مهارت های طولانی مدت بوده و بزرگترین دستاوردهای دیپلماتیک را دارد.بایدن گفت: تیم سیاست خارجه و امنیت ملی دولت جدید احیای آمریکا و بازگردان آن به نقش جهانی اش را برعهده خواهد داشت. رئیس جمهوری منتخب آمریکا تاکید کرد: تیم جدید سیاست خارجه و امنیت ملی آمریکا دستاوردهای بی سابقه ای دارد و کشور را به هم پیمانان نزدیک تر کرده و روابط ما با جهان را تقویت خواهد کرد.بایدن همچنین رسما بلینکن را سکاندار وزارت خارجه و جیک سالیوان را به عنوان مشاور امنیت ملی تعیین کرد.او تاکید کرد: آوریل هینس نیز مدیر اطلاعات ملی است.بایدن تصریح کرد: کسانی که پست های مهم در دولت آینده خواهند داشت را معرفی خواهم کرد.بلینکن نیز خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای انجام نقشی کارآمد در این سمت به کار خواهم گرفت.نامزد وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد: می توانیم بیش از دیگران در مسیر اتحاد جهانی گام برداریم و نیاز به مقدار بیشتری شجاعت و انرژی در کارمان داریم.او اضافه کرد: هرگز نمی توانیم مشکلات جهان را به تنهایی حل کنیم و نیاز به همکاری با همه داریم.نامزد بایدن برای پست نمایندگی آمریکا در سازمان ملل نیز تاکید کرد: دیپلماسی آمریکا بازخواهد گشت. تلاش ها برای مقابله با چالش ها را متحد خواهیم کرد.نامزد بایدن برای پست مشاور امنیت ملی آمریکا نیز تاکید کرد: با چالش هایی که آمریکا با آن روبه رو است، مقابله خواهیم کرد.جان کری هم که به سمت نماینده ویژه آمریکا در امور اقلیمی منصوب شده، تاکید کرد: تلاش خود برای انجام وظیفه محول شده خواهم کرد.کامالا هریس، معاون بایدن هم می گوید: رئیس جمهوری منتخب تیمی عالی معرفی کرد. ائتلاف های آمریکا را به خاطر ملت مان احیا می کنیم.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " بایدن در میان اعضای دولتش: آمریکا آماده رهبری جهان است از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×