روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۵۱۴ نفر رسید" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۵۱۴ نفر رسید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۵۱۴ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از فوت ۲ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۵۱۴ نفر رسید.

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از فوت ۲ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۵۱۴ نفر رسید. مجید شیرانی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۱ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی تست کرونا در چهارمحال و بختیاری مراجعه کرده اند، اظهار کرد: از این تعداد ۴۱ بیمار با علایم مشکوک به کووید ۱۹ در مراکز درمانی بستری شده اند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۳۴ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.وی از فوت دو بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۵۱۴ نفر رسید و در حال حاضر ۶۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.شیرانی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۳۳۸ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۸۱ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " تعداد فوتی‌های کرونا در چهارمحال و بختیاری به ۵۱۴ نفر رسید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×