روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ثبت حدود ۲۲ هزار بستری و ۱۶۶۰ مرگ کرونایی در البرز" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ثبت حدود ۲۲ هزار بستری و ۱۶۶۰ مرگ کرونایی در البرز" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ثبت حدود ۲۲ هزار بستری و ۱۶۶۰ مرگ کرونایی در البرز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به  ۱۶۶۰ نفر رسیده است.

ایسنا/البرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۶۶۰ نفر رسیده است. دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: از دیروز تا امروز هشتم آبان ماه ۱۴۲ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.به گزارش ایسنا، وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک، از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۲۱ هزار و ۹۳۷ نفر است.فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۸۸۰ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک، در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد، ابتلای ۴۵۵ نفر به بیماری کووید ۱۹، تا این تاریخ قطعی شده است.وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۶۶۰ نفر رسیده است. فتحی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۹ هزار و ۳۸۹ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ثبت حدود ۲۲ هزار بستری و ۱۶۶۰ مرگ کرونایی در البرز از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×