روی خط خبر

  • استان ها
  • ایسنا
  • افزایش ۵۴۵ تنی تولید گوشت قرمز در قرچک/ راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید
 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "افزایش ۵۴۵ تنی تولید گوشت قرمز در قرچک/ راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "افزایش ۵۴۵ تنی تولید گوشت قرمز در قرچک/ راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

افزایش ۵۴۵ تنی تولید گوشت قرمز در قرچک/ راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید

فرماندار شهرستان قرچک گفت: با راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید، تولید ۵۴۵ تن گوشت قرمز به ظرفیت سالانه محصولات دامپروری این شهرستان افزوده شد.

ایسنا/تهران فرماندار شهرستان قرچک گفت: با راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید، تولید ۵۴۵ تن گوشت قرمز به ظرفیت سالانه محصولات دامپروری این شهرستان افزوده شد. بهمن خطیبی ظهر سه شنبه ۱۸ شهریورماه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: مهمترین هدف کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، بررسی دقیق درخواست های تولیدکنندگان، رفع مشکلات آنان در اسرع وقت و همکاری و هماهنگی تمامی ارگان ها برای حمایت از اشتغال و تولید داخلی است، از این رو و با توجه به شعار سال، رفع مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه کشاورزی، صنعت، صنایع دستی و ... با تمام توان در دستور کار قرار گرفته است.وی بیان کرد: در همین راستا یک واحد دامداری در فاز نخست فعالیت خود را با ۲ هزار رأس گوساله آغاز کرده که در گذشته غیرفعال بود و همین دامداری سالانه ۵۰۰ تن گوشت قرمز به ظرفیت تولید شهرستان اضافه خواهد کرد و مقرر شده با حمایت های لازم توسعه پیدا کند.رئیس شورای کشاورزی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قرچک افزود: همچنین ۷ واحد دامداری دیگر با دارا بودن ۳۴۵۰ رأس دام راه اندازی شده که در مجموع با احتساب ۸ دامداری، ۵۴۵ تن تولید گوشت قرمز به ظرفیت قبل شهرستان اضافه خواهد شد.خطیبی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: این واحدهای دامداری برای ۴۵ نفر اشتغال ایجاد کرده اند.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " افزایش ۵۴۵ تنی تولید گوشت قرمز در قرچک/ راه اندازی ۸ واحد دامپروری در سال جهش تولید از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×