روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ادعای امارات درباره تلاش‌ برای پایان یافتن بحران یمن" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "ادعای امارات درباره تلاش‌ برای پایان یافتن بحران یمن" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ادعای امارات درباره تلاش‌ برای پایان یافتن بحران یمن

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل در یمن در جریان گزارش کامل تلاش ها برای برقراری آتش بس در یمن و توسعه روند سیاسی قرار گرفت.

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در دیدار با نماینده ویژه سازمان ملل در یمن در جریان گزارش کامل تلاش ها برای برقراری آتش بس در یمن و توسعه روند سیاسی قرار گرفت. به گزارش ایسنا، روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن نوشت، مارتین گریفیث، نماینده ویژه سازمان ملل به یمن در دیدارش با انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجه که در ابوظبی صورت گرفت، از حمایت مستمر امارات از تلاش های سازمان ملل برای برقراری صلح و ثبات در یمن و نیز از پیگیری و پشتیبانی مداوم این مساله توسط ابوظبی قدردانی کرد.انور قرقاش هم اعلام کرد، کشورش وضعیت یمن را پیگیری می کند و خواستار موفقیت تلاش های کنونی برای پایان دادن به بحران یمن است.وی از رهبری عربستان در این پرونده محوری قدردانی و با اشاره به توافق ریاض و اجرای کامل آن نقش ریاض را در تلاش برای دستیابی به راه حلی که "چشم اندازهای صلح و ثبات را در منطقه مستحکم می کند"، ستود.قرقاش ادعا کرد، امارات براساس نقش خود در ائتلاف عربی "تمامی تلاش خود را در حمایت از تلاش های عربستان و سازمان ملل جهت دستیابی به آتش بس در یمن و آغاز مرحله سیاسی ضروری به سوی یمنی با ثبات و پر رونق" به کار خواهد بست.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " ادعای امارات درباره تلاش‌ برای پایان یافتن بحران یمن از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×