روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "دستگیری ۱۵ نفر از اراذل‌واوباش سابقه‌دار کرمانشاه" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "دستگیری ۱۵ نفر از اراذل‌واوباش سابقه‌دار کرمانشاه" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

دستگیری ۱۵ نفر از اراذل‌واوباش سابقه‌دار کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۱۵ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار کرمانشاه که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند، خبر داد.

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۱۵ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار کرمانشاه که اقدام به قدرت نمایی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند، خبر داد. سردار "علی اکبر جاویدان" در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی گفت: پس از دریافت چند مورد شکایت و گزارش مردمی در خصوص ایجاد مزاحمت از سوی تعدادی اراذل و اوباش، رسیدگی به موضوع در دستور ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.وی ادامه داد: در همین راستا تیم هایی از پلیس امنیت عمومی به مناطق مختلف شهر کرمانشاه اعزام شده و در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری ۱۵ نفر از اراذل و اوباش که عمدتا از افراد سابقه دار هستند، شدند.جاویدان یادآوری کرد: در این طرح همچنین تعدادی زیادی سلاح گرم و سرد که اراذل برای قدرت نمایی از آنها استفاده می کردند، کشف و جمع آوری شد.فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از معرفی اراذل و اوباش دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.وی در ادامه با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با هرگونه بی نظمی و ناامنی در سطح جامعه، گفت: دوران قدرت نمایی و عرض اندام اراذل و اوباش به سر آمده و چنین افرادی جایگاهی میان مردم ندارند.جاویدان در پایان و با هشدار به آن هایی که سعی در ایجاد ناامنی و شرارت دارند، گفت: سرانجام آنها چیزی جز بدنامی و گرفتار شدن در چنگال قانون نیست و مطمئنا به سزای عمل خود خواهند رسید.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " دستگیری ۱۵ نفر از اراذل‌واوباش سابقه‌دار کرمانشاه از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×