روی خط خبر

  • بین الملل
  • ایسنا
  • سید حسن نصرالله: روز قدس نشان‌دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است/ به آزادی قدس نزدیکیم
 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "سید حسن نصرالله: روز قدس نشان‌دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است/ به آزادی قدس نزدیکیم" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "سید حسن نصرالله: روز قدس نشان‌دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است/ به آزادی قدس نزدیکیم" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

سید حسن نصرالله: روز قدس نشان‌دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است/ به آزادی قدس نزدیکیم

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه سردار سلیمانی ستونی از ستون های مقاومت بود افزود: روز قدس نشان دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است.

دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه سردار سلیمانی ستونی از ستون های مقاومت بود افزود: روز قدس نشان دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است. به گزارش ایسنا به نقل از شبکه المیادین، سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس گفت: روز قدس نشان دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین و جهاد در راه آن و همچنین خالی نکردن پشت ملت آن است.وی افزود: تمام توطئه ها و فتنه ها برای ایجاد اختلاف میان ما با شکست مواجه شده است و اتحاد میان ما نشان می دهد که تلاش برای منزوی کردن فلسطین نیز شکست خورده است.سید حسن نصرالله گفت: بر پایبندی قاطع خود به مساله فلسطین و حمایت از ملت و گروه های مقاومت فلسطین تاکید می کنیم.وی خاطرنشان کرد: امسال شهید قدس، حاج قاسم سلیمانی در میان ما نیست، شخصیتی که ستونی از ستون های مقاومت در منطقه بود. ما راه سردار سلیمانی را ادامه خواهیم داد و با او عهد می بندیم که در جبهه ها حاضر شویم آرزوهایش را محقق خواهیم کرد.دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: مقاومت، مسیر را برای روزی که حتما فراخواهد رسید، هموار می کند و همه ما آن روز در قدس نماز خواهیم خواند.وی گفت: امروز به لطف ایمان، پایداری، صبر، صداقت، اخلاص و ارتباط میان کشورها و گروه های محور مقاومت به آزادی قدس نزدیک تر شده ایم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " سید حسن نصرالله: روز قدس نشان‌دهنده پایبندی ایران به مساله فلسطین است/ به آزادی قدس نزدیکیم از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×