روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "ادامه برداشت گل محمدی از گلستان‌های باخرز تا نیمه خرداد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "ادامه برداشت گل محمدی از گلستان‌های باخرز تا نیمه خرداد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

ادامه برداشت گل محمدی از گلستان‌های باخرز تا نیمه خرداد

مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: برداشت گل محمدی از ۱۵ هکتار گلستان های شهرستان باخرز آغاز شده است و انتظار می رود برداشت گل محمدی تا نیمه خرداد ماه ادامه یابد.

ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: برداشت گل محمدی از ۱۵ هکتار گلستان های شهرستان باخرز آغاز شده است و انتظار می رود برداشت گل محمدی تا نیمه خرداد ماه ادامه یابد. بر اساس گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان باخرز، محمد دوستخواه احمدی عنوان کرد: در شهرستان باخرز 15 هکتار گل محمدی کشت شده است و پیش بینی می شود حدود یک تن گل خشک از گلستان های این شهرستان برداشت شود.وی ادامه داد: با توجه به مزایای کشت گل محمدی از جمله کم آب طلب بودن و اشتغال زایی خوب این محصول، این کشت مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته بطوری که در دو سال اخیر سطح زیر کشت گل محمدی شهرستان به 15 هکتار رسیده است.دوستخواه احمدی اظهار کرد: نبود کارخانه فرآوری گل محمدی در شهرستان یکی از مهم ترین مشکلات کشاورزان این حوزه بوده و باید تمهیداتی از قبیل تشکیل شرکت های کشاورزی و حفظ زنجیره تولید از کاشت تا برداشت در خصوص حمایت از آن ها اندیشیده شود.مدیر جهاد کشاورزی باخرز گفت: از طرفی در سال جاری بیماری کرونا موجب کاهش بازار خرید این محصول شده است و مشکلاتی در فروش این محصول برای گلکاران شهرستان بوجود آورده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " ادامه برداشت گل محمدی از گلستان‌های باخرز تا نیمه خرداد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×