روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: استان ها منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بی‌احتیاطی پدر منجر به مرگ کودک ۵ ساله شد" در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ از منبع ایسنا با موضوع Provinces-استان ها منتشر گردید.خبر باعنوان "بی‌احتیاطی پدر منجر به مرگ کودک ۵ ساله شد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بی‌احتیاطی پدر منجر به مرگ کودک ۵ ساله شد

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از برخورد یک دستگاه خودرو پیکاپ با کودک خردسال در مسیر سرچم به اردبیل خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه کودک پنج ساله جان خود را از دست داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان میانه از برخورد یک دستگاه خودرو پیکاپ با کودک خردسال در مسیر سرچم به اردبیل خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه کودک پنج ساله جان خود را از دست داد. سرهنگ توحید فارسی در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در مسیر سرچم به اردبیل، ورودی روستای قره بلاغ، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.وی افزود: با حضور ماموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، پدری به همراه دو فرزند دوقلوی خردسال خود با خودروی پژو ۴۰۵ در کنار جاده توقف کرده و بر اثر غفلت، یکی از فرزندان از خودرو پیاده شده و به صورت ناگهانی وارد جاده می شود؛ متاسفانه کودک خردسال در مسیر موافق با یک دستگاه پیکاپ برخورد کرده و به دلیل شدت جراحات پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.وی گفت: علت وقوع حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه میانه به زنجان، بی توجهی و عدم دقت در حضانت فرزند از سوی والدین کودک متوفی و همچنین عدم توجه به جلو از سوی راننده پیکاپ عنوان شده است.به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس استان، سرهنگ فارسی در خاتمه از شهروندان خواست مراقب فرزندان خردسال خود به خصوص در مناطق پرخطر مانند مسیرهای برون شهری باشند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه Provinces-استان ها، نشر خبر " بی‌احتیاطی پدر منجر به مرگ کودک ۵ ساله شد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×