روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "فرمانده حماس در غزه اسرائیل را تهدید کرد" در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "فرمانده حماس در غزه اسرائیل را تهدید کرد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

فرمانده حماس در غزه اسرائیل را تهدید کرد

فرمانده جنبش حماس در نوار غزه پیامی را به مسئولان اسرائیلی فرستاد و به تل آویو نسبت به سرانجام هر حماقتی در قبال نوار غزه هشدار داد.

فرمانده جنبش حماس در نوار غزه پیامی را به مسئولان اسرائیلی فرستاد و به تل آویو نسبت به سرانجام هر حماقتی در قبال نوار غزه هشدار داد. به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، یحیی سنوار، فرمانده حماس در نوار غزه با تهدید اسرائیل، تاکید کرد که ارتش اسرائیل اگر دست به هر اشتباهی در حق نوار غزه بزند، به شدت پشیمان خواهد شد.السنوار در اظهاراتی مطبوعاتی خاطرنشان کرد: در صورتی که دشمن اسرائیلی دست به هر اشتباهی در غزه بزند، پس از آن ابوعبیده، سخنگوی نظامی گردان های عزالدین قسام (شاخه نظامی حماس) سخنرانی خواهد داشت که طی آن پنج کلمه را می گوید و این خبری است که خواهید دید، نه آنچه که می شنوید.انتهای پیام

برچسب ها:

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " فرمانده حماس در غزه اسرائیل را تهدید کرد از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×