روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "اوباما با رنتزی در میلان دیدار می‌کند" در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ از منبع ایسنا با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "اوباما با رنتزی در میلان دیدار می‌کند" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اوباما با رنتزی در میلان دیدار می‌کند

رئیس جمهوری سابق آمریکا قرار است امروز (دوشنبه) در میلان با نخست وزیر سابق ایتالیا در میلان دیدار کند.

رئیس جمهوری سابق آمریکا قرار است امروز (دوشنبه) در میلان با نخست وزیر سابق ایتالیا در میلان دیدار کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، سخنگوی باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: اوباما قرار است در جریان حضور در کنفرانس مربوط به نوآوری، امنیت غذایی و تغییرات جوی در میلان با ماتئو رنتزی، نخست وزیر سابق ایتالیا دیدار کند و با او به گفت و گو بپردازد.

وی ادامه داد: دو طرف شرکای خوبی هستند و از زمانی که اوباما رئیس جمهور آمریکا و رنتزی نخست وزیر ایتالیا بود، با یکدیگر دوستان خوبی بوده اند.

رنتزی که اخیرا به عنوان رهبر جدید حزب حاکم ایتالیا موسوم به "دموکراتیک" انتخاب شده، اغلب شعار "ما می توانیم" اوباما را تکرار می کند و پیروزی امانوئل ماکرون را در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه تبریک گفته است.

اوباما نیز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در پیامی ویدئویی از ماکرون حمایت کرده بود.

اوباما در سفر خود به میلان همچنین قرار است در یک جلسه پرسش و پاسخ هم شرکت کند و سرآشپز سابق کاخ سفید و مشاور تغذیه ای اوباما و همسرش میشل نیز در این جلسه حضور دارند.

انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " اوباما با رنتزی در میلان دیدار می‌کند از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×