روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: بین الملل منبع: ایسنا
امتیاز: 5 5

خبر "بوگدانوف جمعه به خارطوم می‌رود" در تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ از منبع ایسنا با موضوع international-بین الملل منتشر گردید.خبر باعنوان "بوگدانوف جمعه به خارطوم می‌رود" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

بوگدانوف جمعه به خارطوم می‌رود

منابعی در سودان اعلام کردند که معاون وزیر خارجه روسیه و فرستاده این کشور به منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا روز جمعه (۱۵ مارس) به خارطوم سفر می کند.

منابعی در سودان اعلام کردند که معاون وزیر خارجه روسیه و فرستاده این کشور به منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا روز جمعه (۱۵ مارس) به خارطوم سفر می کند.به گزارش ایسنا، به نقل از سایت اینترنتی النشره، بابکر الصدیق، سخنگوی وزارت خارجه سودان در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد که قرار است میخائیل بوگدانوف، معاون وزیر خارجه روسیه و فرستاده این کشور به منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا روز جمعه به خارطوم، پایتخت سودان سفر کند.الصدیق همچنین گفت: بوگدانوف حامل نامه ای از سوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه برای عمر البشیر، همتای سودانی خود است که این نامه مربوط به توسعه روابط دوجانبه و تقویت رایزنی میان دو کشور در تمامی زمینه ها است.سخنگوی وزارت خارجه سودان خاطرنشان کرد: فرستاده روسیه در جریان سفر به خارطوم همچنین با الدردیری محمد احمد، وزیر خارجه سودان دیدار خواهد کرد و این سفر برای تقویت همکاری استراتژیک و همکاری دوجانبه در تمامی زمینه ها حائز اهمیت است.انتهای پیام

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه international-بین الملل، نشر خبر " بوگدانوف جمعه به خارطوم می‌رود از منبع ایسنا. "

 

اخبار گوناگون

× ×