روی خط خبر

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان در صفحه ی 5

ایسنا - آبگرفتگی در خیابان خرمشهر

بعد از وقوع سیل در استان گلستان مردم به خانه های خود بازگشتند ولی این منطقه دوباره دچار آبگرفتگی شده است. بر اثر بارش شدید باران و عدم لایروبی رودخانه های منتهی به گرگان رود و خود گرگان رود آب سر ریز شده از سد وشمگیر که در گرگان رود جاری شده به سمت مزارع و شهرهای اق قلا و گمیشان می رود. مدیریت بحران استان تا جمعه ششم اردیبهشت به مردم شهر آق قلا هشدار بالا آمدن دوباره سطح آب را داده است.

مراسم امضای پوستر و آلبوم "جام تهی" به نفع سیل زدگان

مراسم امضای پوستر و آلبوم "جام تهی" محمدرضا شجریان به نفع سیل زدگان، پنجشنبه ۵ اردیبهشت، با حضور حسین علیزاده و فریدون شهبازیان در کافه کارفه برگزار شد.

فیلم | نوید محمدزاده در اختتامیه جهانی فیلم فجر: از این سیمرغ‌ها به من بدهید

نوید محمدزاده قبل از اعلام بهترین بازیگر مرد سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: من این سیمرغ که نشان می دهند بیشتر از آن یکی که خودم قبلا گرفته ام، دوست دارم. آقای میرکریمی یکی از این سیمرغ ها به من بدهید.

آرزویی که پمپئو هرگز به آن نمی رسد/ پیامدهای وحشتناک تحریم نفتی ایران بر بازار جهانی + فیلم

تمدید نکردن معافیت های تحریمی مشتریان نفتی ایران، پیامدهای ناگواری را بر بازار جهانی نفت برجای خواهد گذاشت.

رباتی که از ارتفاع 182 متری به پایین انداخته می‌شود

به گزارش خبرآنلاین، ربات های پیچ و تابدار توسط محققان دانشگاه برکلی و بر اساس یک شبکه سه بعدی از میله های قابل انعطاف ساخته شده که با خزیدن طول آن تغییر پیدا می کند.{لینک}این ربات مجهز به سنسورهایی است که قابلیت تشخیص مواد شیمیایی، بیولوژیکی و خطرات هسته ای را دارند.آن ها را می توان در دسته های انبوه بر منطقه موردنظر انداخت و به جمع آوری دیتا از طریق اتصال آن ها به یکدیگر به صورت واحد پرداخت.شبیه توپ فوتبال بوده و از طریق پهپاد می توان آن ها را به پایین (در مناطق بحران، مناطق زلزله زده و ...) پر...

سردار اشتری: معلولان خدمتی هرگز فراموش نمی‌شوند/ تلفات سوانح رانندگی فروردین 30 درصد کاهش داشت

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه از سال گذشته تصمیمات مناسبی در راستای حمایت از معلولان خدمتی انجام شده است، گفت: امیدواریم با یک برنامه ریزی منسجم توجه بیشتری به این عزیزان و خانواده های محترمشان که بار بیشتری از زحمات به دوش آنها است، برداریم.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون