روی خط خبر

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان در صفحه ی 2597

به جوانان اعتماد کنید - ایسنا

یک ایده پرداز در خراسان جنوبی گفت: تا زمانی که افراد نوآور از نظر مالی حمایت نشوند، نمی توان انتظار داشت آنها بتوانند با خیال آسوده کسب و کار خود را گسترش دهند، این جوانان باید حمایت شوند تا بتوانند ثابت کنند این کسب و کار جواب داده و زمینه تولید ملی و صادرات را فراهم می آورد.

منطقه حائل تحت کنترل کدام دولت است؟ روسیه یا ترکیه؟

وزیر خارجه روسیه در مصاحبه ای تفصیلی با شبکه تلویزیونی چینی به اظهارات اردوغان درباره منطقه حائل در سوریه واکنش نشان داد و سوالی را در اذهان عمومی مطرح کرد که بالاخره در این منطقه حائل اعضای سوچی شرکت دارند یا خیر؟ یا به زعم اردوغان برای ترکیه است؟ وزیر خارجه روسیه در اینباره مفصلا توضیح داده است.

وزیر خارجه ونزوئلا: پامپئو به دنبال دلیلی برای استارت جنگ است

وزیر خارجه ونزوئلا، امروز (یکشنبه) همتای آمریکایی اش را به سازماندهی به آتش کشیده شدن کامیون های حامل کمک های بشردوستانه در مرز با کلمبیا متهم کرده و گفت که وی به شدت به دنبال دلیلی برای آغاز جنگ علیه کاراکاس است.

واکنش دوباره برانکو به هدایت تیم‌ملی/در آینده ممکن است خیلی اتفاقات رخ بدهد

تسنیم نوشت: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد برخی مسائل باید با بازیکنان صحبت کنم، اما این اطمینان را می دهم که در آینده بازی های خیلی بهتری را به نمایش بگذاریم.

نامه ۳۵ نماینده مجلس به رئیس‌قوه قضائیه برای برگزاری علنی دادگاه حسین فریدون

متن این نامه به شرح ذیل است:حضرت آیت الله آملی لاریجانیریاست محترم قوه قضائیهبا احترام و ضمن تشکر از اهتمام جنابعالی جهت برگزاری دادگاه حسین فریدون، به عرض می رساند برگزاری غیرعلنی دادگاه آقای حسین فریدون افکار عمومی را قانع نخواهد کرد. همانگونه که می دانید در طول دو سال گذشته اتهامات و ابهامات متنوعی از تریبون های رسمی و غیر رسمی به ویژه در فضای مجازی راجع به ایشان منتشر شده است و اکنون هم مردم انتظار دارند صحت و سقم این اتهامات نسبت به برادر رئیس جمهور روشن شود و هم به نفع متهم و متهمان است که...

ظریف: دوستان بدانند تصمیم آنها درباره اف‌ای‌تی‌اف چه آثاری دارد

وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت لوایح پالرمو و CFT در مجمع گفت: دوستان هر تصمیمی بگیرند ما تبعیت می کنیم اما خوب بدانند که تصمیم آنها چه آثاری دارد.

نمی‌شود وارد آب شد و خیس نشد

یک استاد روابط بین الملل دانشگاه اصفهان گفت: اگر در دنیا ایران را به عنوان عضو سازمان های بین المللی می دانیم این امر کنترل های دشمن را به دنبال خواهد داشت و نمی شود فردی با وارد شدن به دریا خیس نشود، اگر شما در دنیا حضور داشته باشید و قوانین آن را نپذیرید در این صورت شما روز به روز محدود و محدودتر خواهید شد.

بهره‌برداری از فاز دوم طرح توسعه گلخانه ۵۰ هکتاری هیدروپونیک زرندیه

در مراسمی با حضور دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان امام، استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان، فاز دوم طرح توسعه گلخانه ۵۰ هکتاری هیدروپونیک شهرستان زرندیه به بهره برداری رسید.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون