روی خط خبر

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان

تازه ترین اخبار روز ایران و جهان در صفحه ی 2596

آب‌بندان عینک بغض گلوی شهر رشت

رییس شورای اسلامی شهر رشت حل نشدن مشکلات آب بندان عینک را به مانند بغضی در گلوی شهر عنوان کرد.به گزارش ایسنا- علوی در دیدار با خرمی مدیرعامل آب منطقه ای گیلان، مشکلات حل نشده آب بندان عینک را به مانند بغضی در گلوی شهر عنوان کرد و گفت: شهرداری تلاش فراوانی برای حل مشکلات مربوط به آب بندان دارد و در این هدف خود نیز مصر است.وی افزود: در این راستا مشوق های مناسب از جمله بخشودگی عوارض برای پروژه های مربوط به این آب بندان را پیش بینی شد، ولی برخی از موانع حقوقی در استفاده از پهنه آبی این محدوده باعث ش...

اظهارنظر تند رئیس سابق فدراسیون درباره سرنوشت سرخابی ها/ دادکان: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دروغ است

رئیس سابق فدراسیون فوتبال با همان مواضع خاص خودش این بار اعلام کرده که خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اتفاق نخواهد افتاد.

نرخ همه ارزهای رسمی درجا زدند

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «یکشنبه پنجم اسفند ماه ۹۷» بدون تغییر نسبت به روز شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس بدون تغییر ۵۴ هزار و ۸۱۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۶۲۲ ریال ارزش گذاری شد.هر فرانک سوئیس ۴۱ هزار و ۹۷۴ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۴۹۱ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۸۷۷ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۳۷۹ ریال، روپیه هند ۵۹۲ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۳۰۸ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۳۰ هزا...

موفقیت راهبرد نابودی سلول‌ها برای آهسته‌سازی روند پیری در اولین آزمون

نوعی از دارو‌ها‌ی ضد پیری به‌تازگی روی تعدادی از بیماران ریوی امتحان شدند و تاثیرات خوبی از خود نشان دادند. به‌نظر می‌رسد که این راه، امیدوار‌کننده است.

حواشی یک تبلیغ عجیب/کسب درآمد سرشار با رحم اجاره‌ای

خبر فوری نوشت: گاهی زنان از قشر مرفه که حتی توانایی بچه دار شدن هم دارند بدلیل عدم تغییر اندامشان حاضرند دست به اجاره رحم می زنند، این کار دقیقا بازتولید فقر در جامعه می کند.

سیدعلی تدین: توقیف نمایش «پرگنت» ارتباطی به من ندارد

سیدعلی تدین با تکذیب خبر توقیف نمایش «پرگنت» به دلیل اختلاف او با کارگردان این نمایش، تاکید کرد که او پیش از شروع اجرای این نمایش به همکاری اش با این گروه پایان داده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون