روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ورزش سه

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ورزش سه در صفحه ی 246

با اعلام دو پنالتی برای پسران صحرا؛/ داور، برگ برنده عربستان در بازی با استوایی

روز گذشته عربستانی ها توانستد در دیداری تدارکاتی به تیم ملی گینه استوایی بروند و در نهایت نیز با حساب سه بر دو به پیروزی رسید. نتیجه ای که با پنالتی های فراوان برای دو تیم به دست آمد.

لیگ 98-97 لیگی عجیب و البته ضعیف/ 11 تیم نیمی از امتیازات را از دست داده اند!

فصل 98-97 لیگ برتر در حالی به استقبال هفته های پایانی خود می رود که تا به اینجای کار تنها پرسپولیس از فرمول قهرمانی در فوتبال ایران تبعیت کرده است.

سبز و زردها آماده نبرد سی و شش/ سپاهان همچنان به دنبال بیشتر کردن فاصله با ذوب

از آغاز رقابت های لیگ برتر تاکنون، دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن در 35 دیدار به مصاف یکدیگر رفتند و در این میان تیم سپاهان موفق شده عنوان تیم برتر در نبردهای زرد و سبز را به نام خود بزند.

ساوتگیت: لازم نیست من از هادسون-اودوی تعریف کنم

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، پس از پیروزی 5-1 تیمش مقابل مونته نگرو، بازیکنانش هجومی تیمش، به ویژه کالوم هادسون اودوی که اولین بازی ملی اش را انجام داد، تحسین کرد.

یادداشت؛ به عنوان تیم اول صعود کنید نه تیم دوم

تیم امید امروز در آخرین بازی مرحله مقدماتی المپیک 2020 توکیو میزبان عراق است و در صورت پیروزی در این دیدار با هر نتیجه ای 9 امتیازی می شود و به عنوان صدرنشین گروه c راهی دور پایانی بازی ها خواهد شد.

فوتبال بانوان هم می خواهد المپیکی شود

در روزهایی که شاگردان کرانچار برای کسب عنوان صدرنشینی در گروه c و صعود مستقیم به دور پایانی بازی ها تلاش می کنند تیم ملی فوتبال بانوان هم رویای صعود به المپیک 2020 توکیو را در سر می پروراند.

برای رهایی از معماهای فوتبالی فقط برد می خواهیم؛/ 5+11؛ معادله پیچیده برای رسیدن به ژاپن از تایلند

تیم امید ایران در شرایطی پا به دیدار برابر عراق می گذارد که نتایج ثبت شده در 10 گروه دیگر اصلا به سود شاگردان کرانچار رقم نخورده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون