روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ورزش سه

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری ورزش سه در صفحه ی 1

راه اندازی نخستین آکادمی تخصصی تیروکمان

مدیر تخصصی آکادمی تیروکمان هدف از راه اندازی این آکادمی را تخصصی کردن و استانداردسازی رشته تیروکمان عنوان کرد و گفت: سعی داریم با تخصصی کردن تیروکمان در آینده کمانداران مطرح و قوی را تزریق تیم ملی کنیم.

بازی کاملا هجومی و کسب ششمین امتیاز  / شاگردان کی روش اولین صعود کرده به مرحله بعد

بازیکنان کارلوس کی روش در دیدار دوم خود در مرحله کوپا آمریکا موفق شدند با ارائه یک بازی هجومی اما تنها با یک گل و کسب ششمین امتیاز خود را به مرحله بعدی رقابت ها رساندند.

وقتی از همه شیوه های وقت کشی استفاده نشد/ لطف شاگردان سانچز به کلمبیایی ها 

بازیکنان تیم ملی قطر در دیدار برابر کلمبیایی ها به گونه ای ظاهر شدند که گویی در یک تورنمنت ۱۰۰ درصد آسیایی مشغول بازی هستند هرچند باید این را هم گفت که آنها به حریف احترام گذاشتند و از تمام شیوه های وقت کشی خود استفاده نکردند.

گل زیبای شاگردان کی روش با ضربه زاپاتا/ مقاومت عنابی ها دقیقه 86 شکست

دفاع چند لایه قطری ها در نهایت شکسته شد و در حالی که چیزی نمانده بود تا آنها با یک تساوی شیرین و مهم بازی را به پایان برسانند اما خلاقیت خامس در دقیقه 86 مقاومت قطری ها را شکست.

قطری ها خوش شانس بودند / اتفاق ویژه؛ کارت زرد بازیکن قطری پس گرفته شد

در دقایق ابتدایی نیمه دوم یک موقعیت فوق العاده برای کلمبیایی ها چیزی نمانده بود تا یک گل برای این تیم به همراه داشته باشد اما در بازبینی موقعیت مشخص شد بازیکن قطری مرتکب خطایی نشده است.

5 ماه و 20 روز پس از بازی ایران و قطر/ 8 عنابی باز هم روبروی کی روش ایستادند

سرمربی اسپانیایی تیم ملی قطر در دومین دیدار از کوپا آمریکا باز هم رودرروی کارلوس کی روش قرار گرفت. دقیقا 5 ماه 20 روز پس از دیدار تدارکاتی پیش از آغاز جام ملت های آسیا.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون