روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 92

لپ تاپ MSI PS42؛ اولترابوک‌های قدرتمند و زیبا (مدل‌های موجود در ایران-شهر فافا)

لپ‌تاپ PS42 یکی از جدیدترین و زیباترین لپ‌تاپ‌های MSI و ازجمله وسوسه‌برانگیزترین لپ‌تاپ‌های موجود در فروشگاه اینترنتی شهر فافا است. این لپ‌تاپ رقیبی برای نمونه‌های مشابه‌ از سایر برندها مانند سرفیس‌بوک و مک‌بوک ایر و ذن‌بوک ایسوس به‌حساب می‌آید.

با آلن دای و ایوانس هانکی، جایگزین‌های احتمالی جانی آیو در اپل آشنا شوید

پس از اینکه جانی آیواعلام کرد تا پایان سال از اپل جدا شده و در شرکت شخصی خود مشغول به کار خواهد شد، ایوانس هانکی و آلن دای، سرپرست‌های تیم طراحی، در تولیدات آینده‌ی اپل نقش بیشتری خواهند داشت.

هرآنچه باید درباره شارژ بی‌ سیم بدانید؛ قسمت دوم و پایانی

در این قسمت با مزایا و معایب شارژرهای بی‌ سیم و نقاط و ضعف آن‌ها نسبت به شارژرهای سیمی، انواع گوشی‌ها و گجت‌هایی که می‌توانند بی‌سیم شارژ شوند و بهترین شارژر‌های بی‌سیم آشنا می‌شویم.

بهترین خودروهای شاسی بلند آفرود سال ۲۰۱۹

در این مقاله به معرفی ۱۰ خودروی چهارچرخ محرک و شاسی بلند آفرود برتر سال ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت.در میان خودروهای آفرود پیدا کردن بهترین مدل، کار بسیار مشکلی است به طوری که حتی طرفداران این خودروها هنوز مفهوم و تعریفی را برای کلمه ی بهترین پیدا نکرده اند تا براساس آن معیار خودروی برتر را انتخاب کنند. حتی اگر مشخصه های مهم آفرود مانند زاویه ی ورود و خروج از شیب، عمق عبور از آب، میزان حرکت فنرها و هزینه ی نگه داری را هم در نظر بگیریم همچنان انتخاب یک خودرو به عنوان بهترین کار بسیار مشکلی خواهد بود.در ای...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون

× ×