روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 5

قرارداد همکاری تویوتا و بی وای دی درزمینه تولید خودرو الکتریکی

تویوتا و بی‌وای‌دی به‌منظور تولید مشترک خودرو الکتریکی برای بازار چین به‌توافق رسیدند. محصول مشترک دو شرکت قرار است تا سال آینده‌ی میلادی با برند تویوتا در چین عرضه شود.

ایرانسل عنوان «اپراتور برتر محور کسب‌وکار» را در جشنواره فاوا کسب کرد

ایرانسل در هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور برگزار شد، به‌عنوان «اپراتور برتر محور توسعه کسب‌وکار در حوزه فاوا» انتخاب شد.

اوضاع بازار موبایل و آینده پیش‌رو از زبان خانه موبایل ایران در الکامپ ۲۵

بازار موبایل از سال گذشته تاکنون اوضاع خوبی را سپری نمی‌کند و هنوز با مشکلات متعددی روبه‌رو می‌شود ولی به نظر می‌رسد قوانین جدیدی در حال شکل‌گیری است.

چرا فرود روی ماه حقیقتی انکارناپذیر است؟

نیم قرن پس از فرود اولین انسان‌ها روی سطح ماه، هنوز هم عده‌ای این دستاورد بشری را انکار می‌کنند. در این مقاله به بررسی تئوری‌های انکار فرود روی ماه می‌پردازیم.

همراه اول پلتفرم CICAP را برای تحلیل هوشمند محتوا معرفی کرد

همراه اول در روز پایانی نمایشگاه الکامپ، پلتفرم هوش مصنوعی CICAP را برای تحلیل هوشمند محتوا معرفی کرد.همراه اول در آخرین روز نمایشگاه الکامپ ۲۵ با مشارکت استراتژیک شرکت هوشمند اول بهشتی «هاب»، پلتفرم هوش مصنوعی CICAP را با تمرکز بر تحلیل هوشمند محتوا معرفی کرد. این پلتفرم در اختیار استارتاپ ها و تیم های نوآور قرار خواهد گرفت.پلتفرم CICAP وظیفه ی استخراج اطلاعات و برچسب گذاری معنادار را برعهده دارد و می توان از آن برای یافتن کلیدواژه در فایل های صوتی، فریم های مشخصی ویدیو یا پیش پردازش متون استفا...

هیوندای از فناوری کنترل تعویض دنده هوشمند رونمایی کرد

هیوندای از فناوری ASC که سرعت تعویض دنده را تا ۳۰ درصد کاهش می دهد، در سوناتا هیبرید جدید استفاده خواهد کرد.گروه خودروسازی هیوندای کره جنوبی ادعا می کند که موفقیت بزرگی در ساخت سیستم انتقال قدرت خودروی هیبریدی به دست آورده است. هیوندای برای اولین بار در جهان، فناوری پیشرفته ای برای افزایش کارایی تعویض دنده در سیستم انتقال قدرت خودروهای هیبریدی معرفی کرد. فناوری جدید اختصاصی هیوندای که هم اکنون برای تولید انبوه آماده شده است، سیستم کنترل تعویض دنده فعال (ASC) نامیده می شود و هیوندای ادعا می کند ک...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون