روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 438

رشد اندروید در آمریکا همچنان ادامه دارد

رشد اندروید و افزایش سهم بازار این سیستم عامل نسبت به آی او اس در آمریکا، همچنان ادامه دارد.از آنجا که اپل همیشه توجهات زیادی به خود جلب می کند، فراموش کردن این موضوع که اندروید پرطرفدارترین سیستم عامل در آمریکا و در جهان به شمار می رود، آسان است. در حقیقت شایعاتی در مورد تأخیر در معرفی گوشی هوشمند آیفون ۸ منتشر شده و در همین شرایط، CIRP گزارش داده که سهم بازار اندروید همچنان در حال افزایش است. بر طبق تحقیقات CIRP، در فاصله ی بین ماه های آوریل تا ژوئن ۲۰۱۷، ۶۷ درصد از گوشی های هوشمند فعال شده در...

پژو 3008DKR Maxi، ابرخودروی رالی معرفی شد

خودروی استقامتی آف‌رود پژو 3008DKR با ۲۰ سانتی‌متر افزایش در عرض، مجددا طراحی شده است. 3008DKR Maxi در مسابقات رالی جاده ابریشم (که از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ تیرماه برگزار می‌شود) عملکرد واقعی خود را به نمایش می‌گذارد.

رونمایی شرکت تاکسی لندن از خودروی برقی TX

توجه تولیدکنندگان خودرو به عرضه‌ی محصولات الکتریکی به‌سرعت در حال افزایش است. به‌تازگی شرکت تاکسی لندن از خودروی برقی جدیدی با نام TX رونمایی کرده است تا نام خود را در کنار سازندگان خودروی برقی مشهور با تیراژ بالا قرار دهد.

برنامه Swiftly Switch: کار راحت‌تر با گوشی های بزرگ - زوم اپ

Swiftly Switch اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید توسط یک دست با گوشی کار کنید.بزرگ شدن صفحه نمایش گوشی های موبایل جدا از تمام ویژگی های مثبتی که دارد، باعث شده است کار با یک دست با آن ها بسیار مشکل شود و در اکثر مواقع برای کار با گوشی به هر دو دست خود نیاز داشته باشید. تاکنون راهکارهای مختلفی برای حل این مشکل ارائه شده است که از میان آن ها می توان به راهکار رسمی گوشی ها با نام One Handed Mode اشاره کرد. ارائه ی راهکاری رسمی از سوی شرکت تولیدکننده، به معنای جدی بودن این م...

جریمه ۵۰ هزار تومانی برای خروج ناگهانی از جناغی بزرگراه‌ها

پلیس پایتخت، دوربین‌های جدید ثبت تخلف رانندگی را جهت برخورد با خودروهایی که تغییر مسیر می‌دهند و ناگهان از رمپ خروجی بزرگراه‌ها خارج می‌شوند، راه‌اندازی کرد.

مایکروسافت: ویندوز 10 آرم در گوشی‌های فعلی ارائه نخواهد شد

مایکروسافت در جدید‌ترین بیانیه‌ی خود اعلام کرد که هدف ویندوز ۱۰ مبتنی بر معماری آرم، ارائه‌ی یک تجربه‌ی دسکتاپ است و از این‌رو روی گوشی‌های موبایل فعلی عرضه نخواهد شد.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون

× ×