روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 3

موفقیت دانشمندان چینی درزمینه ایجاد روش بی‌خطر ویرایش ژن

به‌دنبال هیاهوی مرتبط با مشکلات اخلاقی ویرایش ژن نوزادان در چین، پژوهشگران این کشور روش جدیدی برای ویرایش ژن طراحی کرده‌اند که نگرانی‌های روش معمول کریسپر را ندارد.

مایکروسافت نام ویندوز دیفندر را به مایکروسافت دیفندر تغییر می‌دهد

مایکروسافت در نظر دارد تا ضمن ارائه‌ی نرم‌افزار امنیتی ویندوز دیفندر برای سایر سیستم‌های عامل، نام آن را به مایکروسافت دیفندر تغییر دهد.

دیجی‌پی پرداخت در دیجی‌کالا و دیگر سرویس‌ها را ساده می‌کند

دیجی‌پی در حال حاضر مدیریت پرداخت‌ها در تمام اعضای خانواده‌ی دیجی کالا را برعهده دارد که در ادامه از زبان هومن امیری مدیرعامل آن با سرویس‌ها و تازه‌های دیجی‌پی بیشتر آشنا خواهیم شد.

مدیرعامل کیلید:‌ تحلیل داده و الگوریتم هوشمند تخمین قیمت مسکن، برتری اصلی ما است

در حاشیه‌ی الکامپ ۱۳۹۸ فرصتی ایجاد شد تا به گفت‌و‌گو با مدیرعامل سامانه کیلید درخصوص عملکرد الگوریتم هوشمند آن برای تعیین قیمت منازل مسکونی بپردازیم.

دلایل نخستین حضور دیجی‌کالا در الکامپ از زبان امیر پاشا

دیجی‌کالا در نخستین حضور خود در نمایشگاه الکامپ به‌دنبال معرفی بیشتر سرویس‌‌هایش به کاربران بود که در ادامه توضیحات کامل امیر پاشا معاون ارشد بازاریابی دیجی‌کالا را خواهیم شنید.

زیباترین فیلتر های رنگی برای گرفتن بیشترین لایک در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم ۴ رنگی که بیشترین تأثیر در میزان گرفتن لایک شما در اینستاگرام دارد را معرفی کنیم.محتوای اصلی این مطلب متعلق به سایت کجارو بوده و بخشی از آن در زومیت بازنشر شده است.هر روز بیش از ۱۰۰ میلیون عکس در اینستاگرام آپلود می شود. سواحل، مناظری از غروب آفتاب، سلفی ها و سایر انواع عکس ها به امید گرفتن لایک بیشتر آپلود می شوند. طبق نتایج یک تحقیق جدید، فرمول خاصی برای ثبت یک تصویر عالی و بی نقص وجود دارد. این راز در ترکیب رنگ عکس ها نهفته است.یک تحقیق توسط مؤسسه رنگ پانتون صورت گرفته ...

خرید هدیه و کادو تولد با چند کلیک از گیفت آس

اگر خریدن کادو و هدیه خاص سخت ترین کار دنیا نباشد، حتما یکی از سخت ترین کارها است.اکثر افراد برای خرید کادو و هدیه تولد با مشکلات زیادی مواجه می شوند. فروشگاه اینترنتی هدیه و کادو خاص و دست ساز گیفت آس کمک می کند تا افراد بتوانند مناسب ترین و خلاقانه ترین هدیه های دستساز را به ازای مناسبت های مختلف، انتخاب و به عزیزان خود هدیه کنند. کارشناسان و تأمین کنندگان گیفت آس سعی می کنند با ناب ترین ایده ها در زمینه هدیه و کادو زیباترین لحظات زندگی هر فرد را به یادماندنی تر کنند.سلیقه طرف مقابل، خرید کادو...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون