روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 138

ناب‌ترین استعدادهای ایرانی را در طرح ویژه «ایران تلنت» برای استارتاپ‌ها پیدا کنید

ایران ‌تلنت، باسابقه‌ترین وب‌سایت استخدامی کشور، به‌تازگی طرحی ویژه استارتاپ‌ها ارائه داده که علاوه‌بر امکانات استخدامی ویژه، کارگاه رایگان آموزش مدیریت منابع انسانی با تدریس آسیه حاتمی، مدیرعامل این مجموعه و جمعی از استادان مجرب دیگر را نیز دربرمی‌گیرد.

مردان و زنان کارگر آمریکایی سالانه چقدر درآمد دارند؟

در سال‌های اخیر و با‌توجه‌به افزایش ناکارآیی بازار در‌نتیجه‌ی نبود تخصیص بهینه‌ی منابع انسانی، تبعیض جنسیتی در دستمزدها مدنظر اقتصاددانان و سیاست‌گذاران قرار گرفته است.

۲۴۰ میلیون تومان جایزه نقدی برای برندگان چهارمین المپیاد تکنسین‌های ایران

سامسونگ چهارمین دوره‌ی المپیاد تکنسین‌های ایران را همانند سال‌های گذشته با همکاری سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور برگزار و درمجموع، به برندگان ۲۴۰ میلیون تومان جایزه پرداخت می‌کند.

فورد موستانگ نسخه مسابقات سوپرکارز ۲۰۱۹ رونمایی شد

فورد پرفورمنس از خودروی مسابقه ای موستانگ ۲۰۱۹ نسخه سوپرکار برای حضور در مسابقات استرالیا رونمایی کرد.فورد پرفورمنس (Ford Performance) برای اولین بار نسخه سوپرکار از موستانگ ۲۰۱۹ را بدون استتار روی پوشش رنگ بدنه آزمایش کرد. می دانیم که محصولات اسپرت فورد همیشه از طرح های رنگ اختصاصی بدنه برای مسابقات مختلف استفاده می کنند، اما این مدل طرح بسیار منحصربه فردی دارد. در حقیقت این نسخه سوپرکار از فورد موستانگ خود را برای حضور در تیم های 23Red Racing و تیک فورد ریسینگ (Tickford Racing) و حضور در استرا...

جزییات پرداخت وام ۴ هزار میلیارد تومانی به خودروسازان

فرایند اعطای وام ۴ هزار میلیارد تومانی به خودروسازان در حالی از دیروز آغاز شد که قطعه‌سازان به‌دلیل مشکلاتی مثل قاچاق و طلب از خودروسازان با تعدیل گسترده نیرو مواجه شده‌اند. 

سرمایه‌گذاری اینستاگرام برای عدم نمایش گسترده پست‌‌های خودآزاری و خودکشی

آدام موسری از مدیران اینستاگرام معتقد است این شبکه‌ی اجتماعی نسبت به انتشار پست‌هایی با محتوای خودآزاری و خودکشی عملکرد خوبی نداشته است.   

تاثیرات حاصل از تغییرات اقلیمی بر برف شاید به شکلی که تصور می شود، نباشد

تغییرات اقلیمی در برخی از مناطق، موجب کاهش بارش برف و در مناطق دیگر موجب افزایش بارش برف می شود.در زمان وقوع طوفان های برفی مرگبار در شمال شرق آمریکا، ترامپ از فرصت به دست آمده استفاده کرد و گفت: «بد نبود اگر اکنون کمی از آن گرمای جهانی از مد افتاده را داشتیم!» (کنایه به قضیه ی گرمایش زمین).آب و هوای شدید زمستانی، اغلب موج تازه ای از شک و تردید را از جانب کسانی که درمورد وجود یا شدت تغییرات اقلیمی ناشی از فعالیت های انسان تردید دارند، به همراه می آورد. ترامپ هم در این زمینه کامنت های زیادی منتشر...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون