روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری زومیت در صفحه ی 137

شناسایی دومین جرم میان‌ستاره‌ای بازدیدکننده از زمین

سه سال پیش از آنکه اومواموا به منظومه‌ی شمسی ما وارد شود، سنگی تقریبا یک‌متری به‌عنوان نخستین مسافر شناخته‌شده‌ی فضای میان‌ستاره‌ای از زمین بازدید کرد.

پیشرانه دوج Hellephant با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار قیمت‌گذاری شد

واحد موپار شرکت دوج فروش پیشرانه ی قدرتمند Hellephant را با قیمتی در حدود ۳۰ هزار دلار آغاز کرد.موپار واحد خودروهای قدرتمند دوج اقدام به معرفی رسمی پیشرانه ی Hellephant برای عرضه ی مستقل به بازار کرد. این پیشرانه سوپرشارژر همی (Hemi) می تواند ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت و ۱۲۸۸ نیوتون متر تولید کند. پیشرانه ی Hellephant در نمایشگاه سما ۲۰۱۸ رونمایی شده بود.قیمت پایه ی این پیشرانه ۳۰ هزار دلار است. به گفته ی مدیر بخش قطعات موپار، رونمایی از پیشرانه ی Hellephant در نمایشگاه سما با استقبال بی نظیری شروع شد و...

بحران زیست‌محیطی؛ پیامد جنگل‌زدایی در کره شمالی

کره‌ی شمالی به‌واسطه‌ی قطع گسترده‌ی درختان و جنگل‌زدایی با بحران زیست‌محیطی و به‌تبع آن از بین رفتن پوشش گیاهی و سطح خاک و عدم تأمین مواد غذایی برای مردم مواجه شده است.

تاریخچه ناگفته هوش مصنوعی؛ انسان‌هایی که ماشین‌های هوشمند را ساختند

هوش مصنوعی تاریخچه‌ای طولانی‌تر از آنچه تصور می‌کنیم دارد، شاید بتوان ریشه‌های آن را در میانه‌های قرن نوزدهم و اولین ماشین‌ها پیدا کرد.

مصاحبه با توماس بیلیو، بنیان‌گذار استارتاپ کوئست نوتریشن

کوئیست نوتریشن مواد غذایی سالم، مغذی و خوشمزه‌ای با کربوهیدرات پایین درست می‌کند و قصد دارد با گسترش رژیم غذایی سالم بیماری متابولیک را ریشه‌کن کند.

چگونه از حریم خصوصی خود در یوتیوب حفاظت کنیم؟

راهنمای پیش‌رو با تأکید بر اهمیت حریم خصوصی کاربران در دنیای وب، مهم‌ترین نکته‌ها را برای حفظ حریم شخصی در نسخه‌های رومیزی و موبایلی پلتفرم یوتیوب دربر دارد.

تا ۵۰ سال آینده، تعداد افراد مرده در فیسبوک بیش از زنده‌ها می‌شود

تعداد حساب‌های کاربری افراد مرده در شبکه‌های اجتماعی، در آینده بیش از افراد زنده می‌شود که نگرانی از سرنوشت اطلاعات آن‌ها را در پی دارد.

تشخیص زودهنگام علائم آلزایمر به کمک بازی ویدئویی

دانشمندان بازی ویدئویی خاصی با هدف تشخیص علائم زوال عقل طراحی کرده‌‌اند که تنها با اختصاص دو دقیقه زمان به آن می‌‌توان میزان داده‌‌ای معادل با پنج ساعت پژوهش‌های آزمایشگاهی تولید کرد.

پیش‌‌بینی میچیو کاکو درمورد دستاوردهای مهم علمی تا سال ۲۱۰۰

میچیو کاکو، فیزیکدان شهیر آمریکایی طی اظهاراتی هیجان‌‌انگیز، ۸۰ سال آینده را برهه‌‌ای تاریخی از منظر کشفیات دنیای فیزیک، پزشکی و حتی عالم فضا قلمداد کرده است.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون