روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری خبرآنلاین

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری خبرآنلاین در صفحه ی 1485

روحانی: به مردم گفتید از مشهد بروند بیرون، حالا می‌خواهید بگویید از ایران بروند بیرون؟!

حجت الاسلام حسن روحانی در جمع با شکوه هوادارانش در ورزشگاه تختی مشهد گفت: ملت ایران اجازه نخواهند داد به «علی بن موسی الرضا(ع)» توهین شود. شما به مردم گفتید اگر می خواهید در مشهد مراسم هنری باشد از مشهد بروید بیرون، حالا می خواهید به مردم بگویید از ایران بروند بیرون؟!

همت عالی دولت روحانی برای حفظ امنیت جان مسافران ایرانی

چهار فروند از هواپیمای ای تی آر امروز ۲۷ اردیبهشت ماه به ناوگان هوایی کشور ملحق شدند؛ این «هما» های ایمن و جدید، توسط دولت تدبیر و امید برای ارتقای ایمنی پروازهای مردم خریداری شده است.

روحانی: اگر کسی عکس مرا پاره کرد عکس العمل نشان ندهید

حجت الاسلام حسن روحانی در جمع هوادارانش در ورزشگاه تختی مشهد گفت: کسانی عکس های مرا پاره می کردند یک میلیون تومان می گرفتند. اگر کسی عکس مرا پاره کرد عکس العمل نشان ندهید.

فیلم | پرد‌ه‌برداری از شایعه تعطیلی کارخانه داروگر

در روزهای گذشته شایعاتی درباره تعطیلی کارخانه داروگر در خبرگزاری ها منتشر شد. بیژن اسماعیلی، مدیر تولید داروگر می گوید این شایعات را خناس، بیگانگان و کسانی که مایل نیستند تولیدات داخل کشور ادامه پیدا کند رواج داده اند. توضیحات او را در ویدئوی زیر ببینید.

فیلم | حال و هوای مشهد دقایقی قبل از سخنرانی روحانی

جمعی از هواداران حسن روحانی خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت خود را به محل سخنرانی رییس جمهور رساندند. آنها در راه شعارهایی در حمایت از حسن روحانی سر می دهند. جوانان مشهد با شال های بنفش و سبز یکصدا شعار می دهند «ما از مشهد نمی ریم، مشهد رو پس می گیریم». در فیلم ارسالی کاربران به خبرآنلاین، حال و هوای مشهد را قبل از سخنرانی روحانی می بینید.

راه‌اندازی موزه‌های خصوصی در اردبیل

استان ها > اردبیل - مسئول امور موزه های استان اردبیل از راه اندازی موزه های خصوصی در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ فردین عینی در حاشیه بازدید از موزه شیخ صفی الدین اردبیلی تصریح کرد: برخی افراد مجموعه دار بوده و اشیا تاریخی و باستانی را جمع آوری کرده اند که این اشیا از سوی کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد.وی افزود: در صورتی که مجموعه جمع آوری شده حائز ویژگی های لازم باشد، فرد مجموعه دار می تواند مجوز مجموعه داری اخذ کند.مسئول امور موزه های استان متذکر شد...

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون