روی خط خبر

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان

لیست جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان در صفحه ی 1

ایران در جمع ۸ کشور موفق دنیا در حذف تراخم/ حتی یک مورد ابتلا به تراخم در ایران نداریم

رئیسی گفت: در جزء اول کشور ها باید بتوانند با جراحی عوارض بیماری تراخم مثل پلک برگشتب را اصلاح کنند و در جز دوم آنتی بیوتیک های خوراکی تجویز شود.

گرامیداشت یاد و خاطره ابوالفضل زرویی نصرآباد در دانشگاه تهران

آیین نکوداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد، شاعر، نویسنده و طنزپرداز فقید، پنجم اسفند در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می شود.

۷۵ درصد سرطان ها قابل پیشگیری هستند/ بیش از ۲ درصد هزینه های حوزه سلامت به بیماری سرطان اختصاص دارد

حریرچی گفت: سرطان سینه در بین زنان نسبت به مردان از شیوع بیشتری برخوردار است و پیشرفت هایی قابل توجه در روش های درمانی آن داشته ایم.

ایران تجربه حذف بیماری نابینا کننده تراخم را با دیگر کشور ها به اشتراک بگذارد

المنظری گفت: ایران باید در کنار تلاش برای از بین بردن سایر بیماری ها تجربه های خود را نیز با دیگر کشور ها در منطقه به اشتراک بگذارد.

ثبت نام بیش از ۱۴۰ هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

توکلی گفت: بر اساس آمار اولیه تعداد. داوطلب نسبت به ثبت نام جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ اقدام کرده اند. ارشد در مرحله دوم ثبت نام:

ارتباط تغذیه ناسالم با سرطان گوارش/ شیوع زیاد سرطان سینه در بین زنان

حریرچی گفت: سرطان سینه در بین زنان نسبت به مردان از شیوع بیشتری برخوردار است و پیشرفت هایی قابل توجه در روش های درمانی آن داشته ایم.

ارتباز تغذیه ناسالم با سرطان گوارش/ شیوع زیاد سرطان سینه در بین زنان

حریرچی گفت: سرطان سینه در بین زنان نسبت به مردان از شیوع بیشتری برخوردار است و خوشبختانه در زمینه روش های درمانی به پیشرفت هایی قابل توجه در این زمینه دست پیدا کرده ایم.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

اخبار گوناگون