روی خط خبر

 درخواست حذف مطلب

موضوع: فناوری اطلاعات منبع: زومیت
امتیاز: 5 5

خبر "اپل احتمالا امسال بیش از ۲۴۰ میلیون آیفون می‌فروشد" در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ از منبع زومیت با موضوع it-فناوری اطلاعات منتشر گردید.خبر باعنوان "اپل احتمالا امسال بیش از ۲۴۰ میلیون آیفون می‌فروشد" از سایت فردا آنلاین در حوزه ی اخبار ایران و جهان

اپل احتمالا امسال بیش از ۲۴۰ میلیون آیفون می‌فروشد


یکی از تحلیلگران نام‌آشنا ادعا می‌کند اپل در مسیر دستیابی به فروش ۲۴۰ تا ۲۵۰ میلیون واحد آیفون در سال مالی ۲۰۲۱ است. این شرکت کوپرتینویی در سال مالی ۲۰۱۵ بیش از ۲۳۱ میلیون دستگاه آیفون فروخته بود.

طبق پیش بینی دن ایوز، تحلیلگر Wedbush، اپل در مسیری قرار گرفته است که با دنبال کردن آن می تواند در سال مالی ۲۰۲۱، بین ۲۴۰ تا ۲۵۰ میلیون واحد آیفون بفروشد و رکورد تاریخی جدیدی ثبت کند. آخرین رکورد اپل به سال مالی ۲۰۱۵ برمی گردد؛ یعنی دورانی که شرکت کوپرتینویی موفق شد ۲۳۱ میلیون واحد آیفون به دست مشتریان برساند.به نوشته ی مک رومرز، دن ایوز در یادداشتی می گوید تحلیلگران برجسته پیش بینی کرده اند اپل بتواند تقریبا ۲۲۰ میلیون واحد آیفون در سال مالی ۲۰۲۱ بفروشد؛ اما بررسی های مؤسسه ی Wedbush نشان می دهد اپل از ظرفیت لازم برای فروش بیش از ۲۴۰ میلیون واحد آیفون و شاید تقریبا ۲۵۰ میلیون واحد برخوردار است. این تحلیلگر اعتقاد دارد که اپل می تواند به سادگی رکورد ثبت شده در سال مالی ۲۰۱۵ را بشکند.مقاله ی مرتبط:دن ایوز تخمین می زند در حال حاضر، ۳۵۰ میلیون نفر از کاربران آیفون در سراسر دنیا جزو کسانی هستند که احتمال دارد در سال جاری میلادی گوشی شان را ارتقا دهند. اگر پیش بینی ایوز دقیق از آب در بیاید، گوشی های سری آیفون 12 می توانند به محبوب ترین گوشی های تاریخ اپل از زمان عرضه ی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس تبدیل شوند.دو گوشی مذکور در دوران عرضه شان به دلیل داشتن صفحه نمایش بزرگ تر از نسل قبل، با تقاضای بسیار زیادی مواجه شدند. ناگفته نماند مدت ها پیش از عرضه ی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس، سامسونگ گوشی هایی با صفحه نمایش هم اندازه ی این دستگاه های به بازار عرضه کرده بود.

وب سایت فردا آنلاین یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و فردا آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار روز ایران و جهان در حوزه it-فناوری اطلاعات، نشر خبر " اپل احتمالا امسال بیش از ۲۴۰ میلیون آیفون می‌فروشد از منبع زومیت. "

 

اخبار گوناگون

× ×